Вітаємо
переможців Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і
раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичничного
напряму(вікова категорія 16-23 років включно) у 2021 році
від Дніпропетровської області
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді за підтримки Національної академії наук України, Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством, патентно-правової фірми “Пахаренко і партнери”, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного технічного університету України “Київський політехнічний університет імені Ігоря Сікорського”, низки академічних установ НАН України з 09 по 12 лютого 2021 року провів фінальний етап Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (для вікової категорії від 16 до 23 років включно) у дистанційному форматі.
Рекомендовано керівникам гуртка для використання:
День пам’яті Героїв Небесної Сотні
Люди творять історію. Небесна Сотня
Звіт
про проведення літературно-музичної композиції,
присвяченої вшануванню Героїв Небесної Сотні “Герої не вмирають”
18 лютого 2021 року на базі комунального закладу освіти “ Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ ОЕНЦДУМ”, директор Педан Ю.Ф.) відбувся виховний захід, присвячений вшануванню Героїв Небесної Сотні: літературно-музична композиція “Герої не вмирають”. В заході брали участь вихованці гуртка “Юні зоологи” (керівник Стасенко А.В.), учні 6 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 76” Дніпровської міської ради (директор Сазанська Г.О).
Метою заходу було формування у вихованців почуття патріотизму, донесення до свідомості юннатів історичних фактів про події, що відбувалися на Майдані з листопада 2013 року по лютий 2014 року, про людей, які брали участь у протистоянні, їх долі та особистості, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до Героїв Небесної Сотні, воїнів АТО, загиблих та тих що не шкодують свого життя у боротьбі за свободу та цілісність України.
Наслідки затоплення глиняною багнюкою дорожнього покриття
ділянки дороги по вул. Мандриківській № 76-80
довжиною 300 м та прилеглого до неї тротуару
Після снігопадів та дощів по вулиці та перед воротами комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – Центр, директор – Ю.Ф. Педан) стоїть глиняний мул, що повністю блокує пересування. Діти, які ходять на заняття в гуртки нашого дитячого закладу, не мають змоги потрапити до закладу. Учні поруч розташованої КЗО “СЗШ № 76” та дорослі, які проживають по вул. Мандриківській щоденно ходять по коліно в глиняній багнюці. Блоковано пішохідний рух.
Усунення наслідків проводиться силами працівників госпланки нашого Центру, які розчищають стежки до воріт, а інакше не допомагають навіть гумові чоботи. Крім того, внаслідок постійного підтоплення та вимивання ґрунту, просідає покриття пішохідної доріжки та утворюються провалля, які підвищують ризик травматизму пішоходів.
Все це – наслідки проведення будівельних робіт без устаткування дренажної системи та відводу зливових і талих вод.
Неодноразово проводились звернення адміністрації Центру з приводу підтоплення даної території до голови Соборної районної ради м. Дніпра та висвітлення цієї ситуації на обласному телебаченні. Ситуація залишається незмінною.
Додаток: фото, які підтверджують це жахливе становище
1. VІ Всеукраїнська благодійна акція “Happy Мяу для Мурчика”;
2. ІІ Всеукраїнський конкурс “Будка мрії”;
3. ІV Всеукраїнська благодійна акція “Подарунок для Пухнастика”.
Інформація
про проведення обласного семінару
для директорів міських та районних
закладів позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму
03 лютого 2021 року відбувся он-лайн обласний семінар “Основні орієнтири діяльності закладів позашкільної освіти в умовах становлення інформаційного суспільства” для директорів міських та районних закладів позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму. Захід проводився дистанційно з використанням платформи Zoom. Модератором заходу виступав комунальний заклад освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Педан Ю.Ф.).
Звіт
про проведення виховного заходу
до Дня пам’яті Героїв Крут
28 січня 2021 року, напередодні Дня пам’яті Героїв Крут, на базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Педан Ю.Ф.) відбувся виховний захід, присвячений вшануванню пам’яті загиблих героїв. В заході брали участь вихованці гуртка “Юні квітникарі” (керівник гуртка Лапіна О.П.), учні 4-Б класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 76” Дніпровської міської ради (директор Г.О. Сазанська).
Проведення зимової сесії обласної
Природничої школи учнівської молоді
20-21 і 25 січня 2021 року комунальним закладом освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (директор Педан Ю.Ф., далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”) була проведена зимова сесія для учнів обласної Природничої школи (далі - Школа) по секціях: психології, хімії, флористики та зеленої архітектури, біології та екології, сучасних біотехнологій, агрономії, ветеринарії та зоотехнії.
Участь в сесії взяли 130 здобувачів освіти закладів загальної середньої, професійно - технічної та позашкільної освіти з міст: Дніпра, Кам’янського, Кривого Рогу, Марганця, Павлограду, Нікополя та об’єднаних територіальних громад: Васильківської, Вербківської, Могилівської, Межівської, Обухівської, Солонянської, Томаківської та Слобожанської.
Освітній процес у Школі під час проведення зимової сесії відбувався в он-лайн режимі на базі Дніпровського національного університету ім. О.Гончара (ДНУ), Українського державного хіміко-технологічного університету (ДВНЗ “УДХТУ”), Дніпровського державного аграрно-економічного університету (ДДАЕУ) та КЗО “ОЕНЦДУМ”, за окремим розкладом роботи кожної секції відповідно до плану проведення сесії, узгодженого науково-методичною радою Природничої школи.