Меню

Документи

Звіт про проведення відкритого заходу
до Міжнародної ночі кажанів


29 вересня 2021 року на базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”) (директор Ю.Ф. Педан) відбувся захід, присвячений Міжнародній ночі кажанів.

 


У заході приймали участь вихованці гуртка “Любителі декоративних і свійських тварин” “Обласного еколого-натуралістичного центру дітей та учнівської молоді”, учні комунальньного закладу освіти “СЗШ № 76” (директор Сазанська Г.О.).

Інформація
про відвідування
технічного музею “Машини часу”


10 червня 2021 року комунальним закладом освіти  “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (директор Педан Ю.Ф, далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”) була організована і проведена екскурсія для вихованців закладу до технічного музею “Машини часу”.


Юннати поринули у минуле, разом з керівниками гуртків КЗО “ОЕНЦДУМ”, Шпітько Надією та Радзіковською Лілією, які супроводжували вихованців.


Діти познайомились з різноманітними машинами, дізнались про роль тварин у перевезенні вантажів, пошти, мандрівників та пересічних громадян, роль їздових тварин у житті козаків, про історію виникнення автомобіля та велосипеда, побачили старовинні телефони та друкарські машинки. Діти з задоволенням кермували вантажівками, заглядали в багажники та салони авто, які дуже рідко можна побачити зараз на дорогах. Особливо вразила пожежна машина, в салоні якої волів сфотографуватися кожен.

Звіт
про заходи, проведені в грудні 2020 року
на базі комунального закладу освіти
“Обласний еколого-натуралістичний центр
дітей та учнівської молоді”

 

 


Грудень місяць – останній в цьому році, виявився насиченим подіями та заходами. Деякі з них пропонуємо вашій увазі.
6 грудня відзначається День Збройних сил України. Керівниками гуртків комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Ю.Ф. Педан) проведено тематичні бесіди, юннати молодшого шкільного віку виконували розмальовки до Дня Збройних сил, старші – переглядали та обговорювали відео фрагменти. Підготовлено фотовиставку, на стендах закладу розміщено інформаційні листівки.

 

     


8 грудня 2020 року на базі закладу керівником гуртка Лідією Василівною Положій проведено захід “Курс молодого бійця” до Дня збройних сил України.


У заході брали участь вихованці гуртка “Юні квітникарі” КЗО “ОЕНЦДУМ”.


Юннати ознайомилися з місією, яка покладена на українську армію, зі складом збройних сил України (сухопутні війська, військово-морські та повітряні сили), грали в ігри на спритність, уважність та влучність. Згадали про захисників які боронять нашу державу сьогодні.


Юннати отримали позитивні емоції, практичні навички та нові знання.