ТРАГЕДІЯ БАБИНОГО ЯРУ


Бабин Яр - урочище на північно-західній околиці Києва. Простягається від Кирилівської вулиці в напрямку вулиці Мельникова між Кирилівською церквою і вулицею Олени Теліги.


Під час німецької окупації Києва у 1941—1943 роках Бабин Яр став місцем масових розстрілів німецькими окупантами мирного населення і радянських військовополонених; євреїв та циган - за етнічною ознакою, а також партійних та радянських активістів, підпільників, членів Організації Українських Націоналістів (переважно членів ОУН-м), заручників, “саботажників”, порушників комендантської години та інших. Лише за два дні 29 та 30 вересня 1941-го року там розстріляли майже 34 тисячі євреїв.

9 ВЕРЕСНЯ, НЕДІЛЯ - ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ФАШИЗМУ


День пам’яті жертв фашизму - це День пам’яті десятків мільйонів людей, які загинули в результаті гігантського, нелюдського експерименту. Це мільйони солдатів, яких фашистські лідери зіштовхнули один з одним, але ще більше - мирних жителів, які гинули під бомбами, від хвороб і від голоду.


Немає такої країни, яка б виграла від правління нацистів, немає такої нації, яка б збагатилася матеріально або духовно в результаті їх володарювання. Найстрашніша ідеологія - та, яка робить людину винуватою від народження тільки за кров, яка тече в її жилах. Ідеологія нацизму принесла руйнування як тим, хто її вигодував, так і тим, хто їй протистояв. Півстоліття тому величезну нацистську машину вдалося зупинити і зруйнувати. Солдати різних національностей билися пліч-о-пліч і перемогли.

Звіт
про проведення свята
“Забуті традиції українського народу”


28 квітня 2018 року на базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (директор Ю.Ф. Педан) відбулося свято “Забуті традиції українського народу”, на якому були присутні вихованці гуртка “Юні квітникарі”, учні комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 76” Дніпровської міської ради (директор М.В. Войтенко).

Інформація про проведення свята
“День Сонця”


03 травня 2018 року на базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (директор Ю.Ф.Педан), відбулось свято “День Сонця”, на якому були присутні вихованці гуртка “Юні квітникарі”, учні комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 76” Дніпровської міської ради (директор М.В.Войтенко).


Діти познайомилися з дивовижними фізичними та хімічними властивостями Сонця, переглянули відео про розміри небесних тіл Сонячної системи, відчули себе маленькими краплинками у океані Всесвіту, дізнались про значення Сонця у слов’ян, свята, пов’язані зі світилом.

Звіт
про відкритий урок гуртка
“Комп’ютерне моделювання з хіміко-біологічним нахилом”


24 квітня 2018 року було проведено відкрите заняття на тему “Анімація у слайдових презентаціях” у гуртку “Комп’ютерне моделювання з хіміко – біологічним нахилом” комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (директор Ю.Ф. Педан). На заняттях гуртка були присутні учні 7 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа №76” Дніпровської міської ради (директор М.В.Войтенко).


У рамках вивчення роботи з прикладним пакетом Microsoft Office вихованці продовжили вивчення роботи з програмою Microsoft PowerPoint. На практичних прикладах було розглянуто питання, як використовувати анімацію при оформленні презентації. Також було розглянуто спосіб додавання анімаційних малюнків, які попередньо були знайдені в мережі інтернет.