Звіт
про відкритий урок гуртка
“Комп’ютерне моделювання з хіміко-біологічним нахилом”


24 квітня 2018 року було проведено відкрите заняття на тему “Анімація у слайдових презентаціях” у гуртку “Комп’ютерне моделювання з хіміко – біологічним нахилом” комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (директор Ю.Ф. Педан). На заняттях гуртка були присутні учні 7 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа №76” Дніпровської міської ради (директор М.В.Войтенко).


У рамках вивчення роботи з прикладним пакетом Microsoft Office вихованці продовжили вивчення роботи з програмою Microsoft PowerPoint. На практичних прикладах було розглянуто питання, як використовувати анімацію при оформленні презентації. Також було розглянуто спосіб додавання анімаційних малюнків, які попередньо були знайдені в мережі інтернет.

Інформація
про проведення тематичного заходу присвяченого
Міжнародному дню птахів


5 квітня 2018 року на базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (директор Ю.Ф. Педан) було проведено тематичний захід, присвячений Міжнародному дню птахів. В заході взяли участь 25 учнів, вихованці гуртків “Любителі декоративних і свійських тварин” та “Юні кролівники”, учні 2 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 76” Дніпровської міської ради (директор М.В. Войтенко).

Інформація
про проведення заходів до Дня захисту морських ссавців

 

20 та 22 лютого 2018 року на базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Ю.Ф. Педан) відбулися масові заходи присвячені Всесвітньому дню захисту морських ссавців (World Whale and Dolphin Day), який щорічно відзначається 19 лютого.


День був заснований в 1986 році, коли вступив в силу мораторій на китовий промисел, введений Міжнародною китовою комісією (МКК) (International Whaling Commission, IWC).


В заходах взяли участь учні 1-А та 2-Б класів комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 76” Дніпровської міської ради (директор М.В.Войтенко), вихованці гуртків “Любителі декоративних і свійських тварин”, “Юні друзі природи” та “Юні кролівники” КЗО “ОЕНЦДУМ” загальною кількістю 41 учасник.

Таємниці хвойних рослин


26 лютого 2018 року вихованці гуртка “Дендрологія з основами озеленення” комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (директор – Ю.Ф. Педан) провели цікавий пізнавальний захід “Таємниці хвойних рослин”. Хвойні рослини грають велику роль у біосфері: це повітря планети, їжа для людини і тварин, будівельні матеріали і понад двадцять тисяч якісно-нових продуктів, які отримуються в результаті хімічної обробки деревини.


Юннати поповнили свої знання з біології голонасінних рослин, особливостей будови їх листя – хвої, розібралися з поняттями “вічнозелені дерева й чагарники”, акцентували свою увагу на насінні хвойних рослин, які в побуті люди часто називають горішками.

Переймаємо досвід колег


Комунальний заклад освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” (далі КЗО“ОЕНЦДУМ”, директор Педан Ю.Ф.) багато років плідно співпрацює з комунальним закладом освіти “Середня загальноосвітня школа № 76” Дніпровської міської ради (далі – КЗО “СЗШ № 76” ДМР, директор Войтенко М.В.).


8 лютого 2018 року відкритий урок з учнями 2-б класу КЗО “СЗШ № 76” ДМР “Образи чарівниці-зими у віршах Ліни Костенко” проводила вчитель початкових класів Кобеза Тетяна Миколаївна.


Присутні педагоги мали змогу побачити не тільки сучасні інноваційні форми роботи, але й взірець суб’єкт-суб’єктних взаємовідносин педагога та дитини, особистісно-зорієнтоване навчання.