Дніпропетровський обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді - Гурткова робота

Інформація
про проведення заходу, присвяченого Дню вшанування учасників

ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

 


14 грудня 2017 року в комунальному закладі освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (директор Ю.Ф. Педан) було проведено захід, присвячений вшануванню учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.


Метою заходу було формування екологічно-грамотної, інформаційно-обізнаної особистості, патріотично-налаштованого громадянина держави, який вищою цінністю вважає піклування про здоров’я, добробут, благополуччя та безпеку народу.

Інформація
про проведення заходу до “Дня Збройних Сил України”


07.12.2017 року на базі комунального закладу освіти “Обласний еколого–натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (директор Ю.Ф.ПЕДАН), був проведений захід, присвячений Дню Збройних Сил України, який щорічно відзначається 6 грудня.

Інформація
про проведення свята
“Знайомі незнайомці – дворічники”


5 грудня 2017 року на базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (директор Педан Ю.Ф.) (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”) було проведено свято “Знайомі незнайомці – дворічники”. У святі брали участь юннати центру, вихованці гуртка “Юні овочівники” (керівник гуртка Крикун Г.В.).


Метою заходу було узагальнення та збагачення знань учнів про дворічні квіти, ознайомлення з особливостями життєвого циклу групи дворічних рослин. Свято почалось зі вступного слова та перегляду відео. Учасники отримали цікаву інформацію про дворічні квіти, а саме про те, як відрізнити дворічники від багаторічних та однорічних рослин, чому саме їх назвали дворічниками. По завершенні перегляду було проведено обговорення відео. Юннати пригадали умови, необхідні для росту та розвитку рослин, періоди та строки проростання насіння.

Інформація
про проведення свята до Дня захисту тварин


19.10.2017 року на базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (директор Педан Ю.Ф.) було проведено свято до Дня захисту тварин, яке в усьому світі відзначається 4 жовтня.

Інформація
про проведення тренінгу до Всесвітнього дня відмови від паління


07.12.2017 року на базі багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру з юннатами гуртка “Флористика” комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (директор Педан Ю.Ф.) керівником гуртка Положій Л.В. було проведено тренінг до Всесвітнього дня відмови від паління.


Тренінг мав за мету надати вихованцям достовірну інформації про тютюнопаління, спростувати поширені міфи про популярність і магічні властивості тютюну, формувати свідоме ставлення до власних вчинків, свого здоров’я та здоров’я оточуючих як до вищої цінності, розвивати комунікативні здібності, вміння працювати в команді, виховувати бережливе ставлення до здоров’я, прагнення до здорового способу життя.