Меню

Документи

Інформація
про відвідування
технічного музею “Машини часу”


10 червня 2021 року комунальним закладом освіти  “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (директор Педан Ю.Ф, далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”) була організована і проведена екскурсія для вихованців закладу до технічного музею “Машини часу”.


Юннати поринули у минуле, разом з керівниками гуртків КЗО “ОЕНЦДУМ”, Шпітько Надією та Радзіковською Лілією, які супроводжували вихованців.


Діти познайомились з різноманітними машинами, дізнались про роль тварин у перевезенні вантажів, пошти, мандрівників та пересічних громадян, роль їздових тварин у житті козаків, про історію виникнення автомобіля та велосипеда, побачили старовинні телефони та друкарські машинки. Діти з задоволенням кермували вантажівками, заглядали в багажники та салони авто, які дуже рідко можна побачити зараз на дорогах. Особливо вразила пожежна машина, в салоні якої волів сфотографуватися кожен.

Звіт
про заходи, проведені в грудні 2020 року
на базі комунального закладу освіти
“Обласний еколого-натуралістичний центр
дітей та учнівської молоді”

 

 


Грудень місяць – останній в цьому році, виявився насиченим подіями та заходами. Деякі з них пропонуємо вашій увазі.
6 грудня відзначається День Збройних сил України. Керівниками гуртків комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Ю.Ф. Педан) проведено тематичні бесіди, юннати молодшого шкільного віку виконували розмальовки до Дня Збройних сил, старші – переглядали та обговорювали відео фрагменти. Підготовлено фотовиставку, на стендах закладу розміщено інформаційні листівки.

 

     


8 грудня 2020 року на базі закладу керівником гуртка Лідією Василівною Положій проведено захід “Курс молодого бійця” до Дня збройних сил України.


У заході брали участь вихованці гуртка “Юні квітникарі” КЗО “ОЕНЦДУМ”.


Юннати ознайомилися з місією, яка покладена на українську армію, зі складом збройних сил України (сухопутні війська, військово-морські та повітряні сили), грали в ігри на спритність, уважність та влучність. Згадали про захисників які боронять нашу державу сьогодні.


Юннати отримали позитивні емоції, практичні навички та нові знання.

Звіт
про проведення свята “Осінній бал”


25 листопада 2020 року на базі комунального закладом освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Ю.Ф. Педан), проведено свято “Осінній бал”. У заході брали участь вихованці гуртка “Юні квітникарі” КЗО “ОЕНЦДУМ”.


Юннати ознайомилися з осінніми квітами, з їх походженням та особливостями вирощування. Діти з цікавістю слухали легенди про квіти.