Меню

Документи

Звіт про відкритий захід День кажанів


22 вересня 2020 року на базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (директор Ю.Ф.Педан) відбувся захід, присвячений Дню кажанів. У заході приймали участь вихованці гуртка “Любителі декоративних і свійських тварин”, учні 2 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 76” Дніпровської міської ради (директор Сазанська Г.О.).


Захід проводився з метою привернення уваги юннатів до проблеми рукокрилих та їх охорони, а також розвінчати міфи навколо цих звірів, перед якими багато людей відчувають забобонний страх.

Звіт про проведення свята
“Всесвітній день захисту тварин”


07 жовтня  2020 року на базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”) (директор Ю.Ф. Педан) проведено свято присвячене Всесвітньому дню захисту тварин. У заході приймали участь вихованці гуртків, учні 4 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 76” Дніпровської міської ради (директор Сазанська Г. О.).


Метою свята було ознайомлення дітей з історією започаткування Всесвітнього дня захисту тварин, значення людини в збереженні тварин, знайомство з представниками Червоної книги України, розповісти дітям про гуманне ставлення до тварин; розвинути навички правильного ставлення та поводження з тваринами, ініціативу та активність, розвинути вміння аналізувати, спостерігати, робити висновки; виховати любов до “братів наших менших”, почуття особистої відповідальності за долю тварин, повагу до вірності, відданості домашніх улюбленців; почуття відповідальності за приручених тварин, розуміння цінності та недоторканості іншого життя.

Звіт
про проведення заходу
“Загадкові рослини родини Вербових”


23 вересня 2020 року на базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (директор Ю.Ф.Педан) відбувся захід, присвячений вивченню деревних та чагарникових рослин родини Вербових. У заході приймали участь вихованці гуртків, учні 4-6 класів комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 76” Дніпровської міської ради (директор Сазанська Г.О.).


Верба над ставком – це традиційна риса українського села, найпоширеніше та найулюбленіше дерево в Україні. Наші пращури вірили в те, що верба охороняє людей та їх оселі від злих духів і пожеж, а худобу – від нечистої сили. У слов’ян верба була символом щасливого сімейного життя.


Юннати гуртка “Дендрологія з основами озеленення” поглибили свої знання з систематичної характеристики видів рода Вербові, екологічних умов існування, життєвих форм в різних кліматичних зонах.