Меню

Документи

Інформація
про відвідування
технічного музею “Машини часу”


10 червня 2021 року комунальним закладом освіти  “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (директор Педан Ю.Ф, далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”) була організована і проведена екскурсія для вихованців закладу до технічного музею “Машини часу”.


Юннати поринули у минуле, разом з керівниками гуртків КЗО “ОЕНЦДУМ”, Шпітько Надією та Радзіковською Лілією, які супроводжували вихованців.


Діти познайомились з різноманітними машинами, дізнались про роль тварин у перевезенні вантажів, пошти, мандрівників та пересічних громадян, роль їздових тварин у житті козаків, про історію виникнення автомобіля та велосипеда, побачили старовинні телефони та друкарські машинки. Діти з задоволенням кермували вантажівками, заглядали в багажники та салони авто, які дуже рідко можна побачити зараз на дорогах. Особливо вразила пожежна машина, в салоні якої волів сфотографуватися кожен.


Істрія будь-якої держави пов’язана з технічним прогресом, і саме наша обізнаність в подіях і особистостях минулого формує нашу подальшу громадянську позицію. Кожна екскурсія збагачує наші знання та розширює світогляд. Саме педагоги і керівництво центру сприяє розвитку пізнавальних інтересів вихованців через залучення їх до екскурсій та мандрівок рідним краєм.


Фотографії за посиланням:
https://drive.google.com/drive/folders/10oMPc-JgUN1_2l0tMVRKkKM_G_O7fAPB?usp=sharing


Підготувала
заст директора з виховної роботи КЗО “ОЕНЦДУМ”                   Крикун Г.В.