Меню

Документи

Звіт
про проведення відкритого заходу,
присвяченого Міжнародному дню рідної мови
та дню народження Т.Г. Шевченка


10 березня 2021 року на базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО ”ОЕНЦДУМ”, директор Ю.Ф.Педан) проведено захід, присвячений Міжнародному дню рідної мови та дню народження Тараса Григоровича Шевченка. У заході приймали участь вихованці гуртка “Дендрологія з основами озеленення”, учні 6 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 76” Дніпропетровської міської ради (директор Сазанська А.О.).

Звіт
про проведення літературно-музичної композиції,
присвяченої вшануванню Героїв Небесної Сотні “Герої не вмирають”


18 лютого 2021 року на базі комунального закладу освіти “ Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ ОЕНЦДУМ”, директор Педан Ю.Ф.) відбувся виховний захід, присвячений вшануванню Героїв Небесної Сотні: літературно-музична композиція “Герої не вмирають”. В заході брали участь вихованці гуртка “Юні зоологи” (керівник Стасенко А.В.), учні 6 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 76” Дніпровської міської ради (директор Сазанська Г.О).


Метою заходу було формування у вихованців почуття патріотизму, донесення до свідомості юннатів історичних фактів про події, що відбувалися на Майдані з листопада 2013 року по лютий 2014 року, про людей, які брали участь у протистоянні, їх долі та особистості, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до Героїв Небесної Сотні, воїнів АТО, загиблих та тих що не шкодують свого життя у боротьбі за свободу та цілісність України.

Звіт
про проведення виховного заходу
до Дня пам’яті Героїв Крут

 

 


28 січня 2021 року, напередодні Дня пам’яті Героїв Крут, на базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Педан Ю.Ф.) відбувся виховний захід, присвячений вшануванню пам’яті загиблих героїв. В заході брали участь вихованці гуртка “Юні квітникарі” (керівник гуртка Лапіна О.П.), учні 4-Б класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 76” Дніпровської міської ради (директор Г.О. Сазанська).

Інформація
про проведення виховного заходу
до Дня вигнання нацистів з території України


28 жовтня щороку відзначається День вигнання нацистів з території України. До цієї пам’ятної дати 22 жовтня 2020 року на базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Педан Ю.Ф) проведено виховний захід до 76 річниці вигнання нацистів з території України за участі вихованців, учнів комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 76” Дніпропетровської міської ради (директор Сазанська Г.О.).


Захід відбувся в екологічній вітальні КЗО “ОЕНЦДУМ” відповідно до рекомендацій Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України щодо карантинних обмежень по запобіганню поширенню коронавірусу COVID-19.