Інформація
про проведення свята “Вода – джерело життя”,

присвячене Дню дій на захист річок, води і життя


5 квітня 2018 року в комунальному закладі освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Педан Ю.Ф.) було проведено свято “Вода – джерело життя”, присвячене Дню дій на захист річок, води і життя.


Свято підготували та проводили юннати гуртка “Юні квітникарі” (керівник Лапіна О.Л.): Полтораков Максим, Петренко Дмитро, Шевчук Маргарита, Нижник Артем, Рудакова Тоня та Мількевич Світлана. На святі були присутні юннати гуртка “Юні друзі природи” учні 1-го класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 76” Дніпровської міської ради (директор Войтенко М.В.).


Свято складалось з двох частин: спектаклю-казки та вікторини з загадками та іграми. Метою його було донести до маленьких глядачів важливість води та необхідність її збереження та захисту.


Казка мала назву “Вода - найголовніше чудо на землі”. Костюми та реквізит діти готували самі та с задоволенням зіграли виставу. Глядачі слухали з увагою та зацікавленістю.


У другій частині свята до малюків завітали казкові герої – Нептун, Водяний та Снігова Королева. Вони загадували дітям загадки, проводили цікаві ігри та конкурси.


Свято пройшла цікаво і організовано, юннати розширили свій світогляд, щодо значення води, її мешканців, річок нашого регіону, необхідності зберігати водні ресурси.

 

  


Підготувала: керівник гуртка Лапіна О.П.