Звіт
про проведення свята до
“Всесвітнього дня здоров’я”


17 квітня 2018 року на базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (директор Ю.Ф.Педан) було проведено свято, присвячене Всесвітньому дню здоров’я, в якому взяли участь 22 юнната гуртка “Юні квітникарі”, учні комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 76” Дніпровської міської ради (директор М.В.Войтенко).


Свято проводилося з метою ознайомлення юннатів із перевагами здорового способу життя, виховання почуття відповідальності за власне здоров’я як запоруки успішного щасливого життя в майбутньому, розуміння здоров’я як цінності.


Щорічно 7 квітня відзначається Всесвітній день здоров’я – захід, спрямований на залучення широкої громадської уваги до проблем збереження здоров’я. Це свято увійшло в традицію з середини минулого століття. Дата святкування Всесвітнього дня здоров’я приурочена дню створення Всесвітньої організації охорони здоров’я, відомої під абревіатурою “ВООЗ”, а точніше дню прийняття статуту цієї організації – 7-го квітня 1948 року, тоді ж, на першій сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я і виникла ідея проводити це міжнародне свято.


Гуртківці ознайомилися з головними чинниками здоров’я: режим дня, харчування, рух та загартовування; особиста гігієна тощо.

 

    


На святі були проведені інтерактивні вправи на гармонізацію дітей “Дощ у лісі”, рухливі ігри “Переправа”, “Кроки здоров’я”, “Швидка допомога”, пізнавальні квести.


Під час свята юннати засвоїли основні правила здорового способу життя, отримали задоволення від рухливих вправ та ігор на свіжому повітрі.


Керівник гуртка Положій Л.В.