ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ
ДЕНЬ ЮНОГО НАТУРАЛІСТА


19 вересня 2018 року на базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (директор Ю.Ф.ПЕДАН) в межах Всеукраїнської акції “День юного натураліста” відбувся екоквест для учнів перших класів комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 76” Дніпровської міської ради (в.о. директора Г.О.САЗАНСЬКА).


Екоквест мав назву “Все в твоїх долонях”, мета якого була ознайомити дітей з рослинним і тваринним світом рідного краю та допомогти їм зрозуміти, що охорона довкілля в долонях кожного з нас.


Дітей було об’єднано в чотири команди: “Юні натуралісти”, “Захисники природи”, “Веселі екологи”, “Природознавці” , які подорожували по зупинках- “Тваринний світ”, “Вербовий затишок”, “Козацькі розваги” ,“В гостях у казки ”, брали участь у конкурсах та змаганнях.


На святковому майданчику була представлена виставка юннатівських досягнень.


Першокласники вперше побачили мешканців живого куточку, екзотичні рослини тропіків та субтропіків, квіткові та овочеві культури навчально-дослідних ділянок КЗО“ОЕНЦДУМ”.


Після закінчення змагань було підведено підсумки і кожна дитина отримала пам’ятку юного натураліста. Юннатівська родина збагатилася новими захисниками рідної природи. Чудові враження від почутого та побаченого на цьому святі надовго залишаться в дитячих серцях.


Інформацію підготувала:
завідувач відділу організаційно-масової роботи
КЗО “ОЕНЦДУМ” Калашникова Н.Д

 


 

Вікторина на зупинці “Вербовий затишок”

 


Ознайомлення з екзотичними рослинами теплиці

 


На зупинці “Тваринний світ”

 

 

Змагання на зупинці “Козацькі розваги”

 


Нагородження переможців екоквесту

 


Отримання пам’ятки юного натураліста

 


Приєднання юних натуралістів до юннатівської родини