Меню

Документи

Проведення масового заходу “Посвячення в юннати”


З метою активізації роботи з учнівською та студентською молоддю щодо формування у неї екологічної культури, залучення її до практичної природоохоронної роботи та інших біологічних напрямів, підвищення ефективності навчально-дослідної роботи вихованців, учнів та студентів на навчально-дослідних земельних ділянках і задоволення потреб у професійному самовизначенні та творчій самореалізації, щорічно комунальним закладом освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” (далі - КЗО “ОЕНЦДУМ”) (директор Педан Ю.Ф.) активізується проведення в закладах освіти обласного етапу Всеукраїнської акції “День юного натураліста”.


Як правило, до програми проведення акції на місцях заклади освіти включають:
• трудові акції з впорядкуванням певних територій;
• просвітницькі природоохоронні заходи;
• дитячі науково-практичні конференції;
• благодійні виставки-продажі продукції, вирощеної на навчально-дослідних земельних ділянках;
• посвята молодших школярів у юннати;
• спільні заходи з батьківською громадськістю, а також із заінтересованими установами та організаціями.


Також заклади освіти організують зустрічі з ветеранами юннатівського руху, круглі столи за участю науковців, представників громадських організацій, органів влади, засобів масової інформації.


17 вересня 2019 року в межах акції “День юного натураліста” КЗО “ОЕНЦДУМ” разом з комунальним закладом освіти “Середня загальноосвітня школа № 76” Дніпровської міської ради (директор Сазанська Г.О.) провели для першокласників школи масовий захід “Посвячення в юннати”.


Керівники гуртків КЗО “ОЕНЦДУМ” розповіли школярам про велику юннатівську родину, яка діє в області і в Україні, запросили малюків до навчання в профільних гуртках, що працюють на базі закладу і провели їх презентацію.


Для дітей був проведений екологічний квест, тематичні конкурси, ігри.


Майбутні юннати отримали пам’ятку юного натураліста, дізналися багато цікавого про рослини нашої місцевості, про мешканців живого куточку КЗО “ОЕНЦДУМ” і навіть з одним з них – морською свинкою змогли познайомитись особисто.

 


отримання пам’ятки юнната

 


розповідь про юннатівську родину

 


відгадай свійських тваринок

 


знайомство з тваринкою зоокуточка

 


розмалюй листiвку

 


виконання завдань казкових героїв

 


фiзкультхвилинка

 


Ми тепер юннати!