Меню

Документи

Звіт про проведення виховного заходу
до Дня пам’яті жертв Голодомору


24.11.2020 р. комунальним закладом освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Ю.Ф. Педан) був проведений виховний захід до Дня пам’яті жертв Голодомору. В заході брали участь вихованці гуртка КЗО “ОЕНЦДУМ”, учні комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 76” Дніпровської міської ради (директор Сазанська Г.О.).

 


Протягом заходу юннати поглибили знання про Голодомор 1932-1933 рр., його причини та наслідки, згадали тяжку долю українського народу, на яку випали страшні випробовування голодом.

 


Під час проведення заходу вихованці затамували подих, слухали розповідь про жахливі роки Голодомору в Україні, як на той час довелося людям виживати. Діти запам’ятали, що Голодомор 1932-1933 років був наслідком не стихійного лиха, а спланованих системних заходів тоталітарного комуністичного режиму, був злочином геноциду.

 


Учасники переглянули карту України, знайшли області, де Голодомор переживали найтяжче.

 

 


На майстер-класі “Незабудки пам’яті” діти виготовляли синьо-жовті незабудки. Ці квіти символічні для вшанування жертв Голодомору 1932-1933 рр. Гуртківці виготовили та прикріпили символічну квітку на карту України, в знак пам’яті про українців, які загинули внаслідок геноциду українського народу.


Підготувала:
Радзіковська Л.О.,
керівник гуртка КЗО “ОЕНЦДУМ”