Меню

Документи

Звіт про проведення виховного заходу
“Забуті традиції українського народу”


27.11.2020 р. комунальним закладом освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Ю. Ф. Педан) був проведений виховний захід за темою “Забуті традиції українського народу”. В заході брали участь вихованці гуртка КЗО “ОЕНЦДУМ”, учні комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 76” Дніпровської міської ради (директор Сазанська Г. О.).


Юннати поглибили знання про давні українські звичаї та обряди, символізм українського вінка та техніку його виготовлення.


Під час проведення заходу вихованці із зацікавленням слухали про українське свято Івана Купала, дізналися про таємничу рослину папороті, традицію створення вінків та символізм квітів. Ознайомилися із квітами, які зазвичай вплітають у вінок та дізналися про їх особливе значення.


Була проведена вікторина, за правильні відповіді діти отримували маленькі паперові квіти. Учасники виготовили символічний вінок-оберіг з паперу. Гуртківці прикріпляли квіти до макету вінку, естетично їх розміщуючи.


Цей вінок є символом вшанування забутих українських традицій. Ми маємо знати більше про наше минуле, щоб не втратити наше майбутнє.

 


Обговорюємо обрядовий одяг

 


Відповідаємо на питання вікторини

 


Виготовляємо вінки

 


Вінки готові


Підготували
керівники гуртка
КЗО “ОЕНЦДУМ”
Бєлоха С.С., Прокопенко А.В.