Меню

Документи

Звіт про проведення виховного заходу
до Дня вшанування пам’яті ліквідаторів на Чорнобильській АЕС


17 грудня 2020 року комунальним закладом освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”) (директор Ю.Ф.Педан) проведено виховний захід, присвячений вшанування пам’яті ліквідаторів на Чорнобильській АЕС. 14 грудня згідно з Указом Президента в Україні щорічно відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Цього дня було закінчено будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС. І саме цього дня, згадуючи ту страшну аварію, ми віддаємо данину мужності й самовідданості учасників ліквідації її наслідків.

 


У заході приймали участь вихованці гуртка “Птахівництво” КЗО “ОЕНЦДУМ”. Метою заходу було дізнатися про глобальні наслідки трагедії, краще пізнати історію нашої країни та згадати подвиги людей, які ціною свого життя рятували країну від наслідків вибуху реактору.

 

 


Юннати прослухали доповідь і ознайомилися з прізвищами тих, хто був в числі перших ліквідаторів,

 

 

 

переглянули документальний фільм про трагедію на ЧАЕС,

 

 

 

на знак шани зробили паперові свічки та об’єднали їх на дошці та вшанували пам’ять хвилиною мовчання.


Ми маємо пам’ятати, що катастрофи техногенного характеру не завжди вбивають миттєво. Ліквідатори аварії на ЧАЕС – справжні герої. Ми будемо дізнаватись про них більше і пам’ятати усіх, хто поклав своє життя і здоров’я заради нашого майбутнього.


Підготувала:
Керівник гуртка “Птахівництво”
Шпітько Н.С.