Меню

Документи

Звіт
про проведення заходів, присвячених 80 роковинам
трагедії Бабиного Яру та Бабиних ярів України


24-30 вересня 2021 року на базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”) (директор Ю.Ф. Педан) проведено заходи, присвячені трагедії Бабиного Яру. Юннати закладу прослухали бесіди, присвячені 80 роковинам трагедї Бабиного Яру. 24 вересня відбувся виховний захід “Трагедія бабиного Яру та Баьиних ярів України”, у якому приймали участь вихованці гуртка “Птахівництво”, учні комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 76” Дніпровської міської ради ( директор Сазанська  Г. О.).


Метою заходу було розкрити суть трагедії Бабиного Яру, пояснити її вплив на долю людства, формувати історичну пам’ять, викрити людиноненависницьку політику нацизму, формувати в учнів усвідомлення того, що мир, життя і злагода між людьми – найвищі на землі цінності.

 


Юннати здійснили короткий екскурс у роки Другої Світової війни, яка обернулася для Києва, України та всього світу низкою жахливих подій, незліченними людськими втратами. Адже Бабин Яр став місцем масових страт та поховань, величезною братською могилою. У ході виховного заходу діти переглянули презентацію, яка відображає моторошні події 1941 року. Учні провели історичні паралелі і зрозуміли, що від рук нацистів загинули не тільки євреї, цигани, а й українці. При цьому українці розплатилися тисячами життів за свій намір відновити незалежну і соборну українську державу. Обговорили долю Олени Теліги, події минулих років, згадали сучасні події на сході України.

 

   


В знак вшанування пам’яті загиблим в Бабиному яру, діти виготовили голубів та розмістили їх на гілках дерев нашого центру.


Підготувала:
керівник гуртка КЗО “ОЕНЦДУМ”                        Лілія РАДЗІКОВСЬКА