Меню

Документи

Будні юних лісівників Приорілля


Природа і сьогодні годує, вчить, виховує…З усіх природних ресурсів, що становлять скарбницю нашої країни, ліс займає особливе місце. Це найдосконаліший, здатний до відтворення природний комплекс, який дає понад 20 тисяч видів цінної продукції. Охорона і примноження лісових багатств, екологічна норма збереження природи для нащадків набули у наш час актуальності.

 


Об’єднані метою та бажанням зберегти ліси, вивчати і досліджувати безцінний дар природи та рукотворні лісові масиви Приорілля, учні Опорного комунального закладу «Могилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів  імені І.М. Шишканя Могилівської ради» Дніпровського району стали юними лісівниками та вихованцями філії КЗО «Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді» «Шафран».

Оберіг для захисника

 

 


У цей важкий для всіх час кожен намагається хоч якось підтримати українських солдат, які відстоюють незалежність та територіальну цілісність України, не шкодуючи найдорожчого – власного життя. Навіть діти усвідомлюють, що повинні зробити власний внесок для своїх захисників.


Так, вихованці філії комунального закладу освіти “Обласного еколого-натуралістичного центру дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради “Шафран” гуртка “Юні охоронці природи”, учні 6 класу комунального закладу “Бабайківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Царичанської селищної ради долучились до обласної акції “Оберіг для захисника України” та виготували подарунки своїми руками – новорічні віночки-обереги з янголом та підковою.


Мета акції – підтримати бойовий дух українського воїна, вшанування патріотизму й мужності захисників України. Подарунки вже відправлені захисникам в зону АТО.


У такий спосіб гуртківці підтримують воїнів, які несуть службу на сході країни. Діти сповнені світлою енергетикою, любов’ю та надією, що їхні обереги будуть захищати наших воїнів на рівні каски і броні.


Керівник гуртка філії “Шафран” Тарасенко Людмила

ДАВАЙТЕ РАЗОМ ПІКЛУВАТИСЯ ПРО ЛІС


Зайве нагадувати значення, яке відіграє лісове господарство для економіки держави, і як чинник величезного позитивного природного і екологічного впливу на навколишнє середовище.


Юні лісівники філії комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради “Шафран” (директор Педан Ю.Ф., завідувач філією Журавель В.Є.) вже третій рік поспіль активно співпрацюють зі спеціалістами лісового господарства Державного підприємства “Петриківський лісгосп”.

Свято осені


Проведення свята Осені з вихованцями гуртка “Природознавство для дошкільників” в ДНЗ “Калинка” Китайгородської громади стало вже традиційним, і дарує дітям радість та багато позитивних емоцій. Гармонійне поєднання різних видів мистецтва – колективного та індивідуального, святкова атмосфера, краса оформлення приміщення, костюмів, цікаві виступи дітей – все це сприяло естетичному вихованню дітей.

 


В основі заходу лежить весела і цікава гра. До дітей завітала чарівниця Осінь, і нікого не залишила без уваги. А діти з задоволенням розповідали їй вірші, танцювали танок з парасольками та “Веселі малята”, грали в гру “Прогулянка осіннім лісом”, де зустрілися з осінніми місяцями, а на завершення Осінь почастувала своїми смаколиками.

До Дня Незалежності України

 

Напередодні Дня Незалежності України вихованці філії комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради “Шафран” (далі – філія КЗО “ОЕНЦДУМ” “Шафран”, завідувач філії В.Є. Журавель) вирішили підготувати виставку малюнків, які згодом передали в подарунок нашим воїнам. Дітлахам з дитсадочка “Ромашка” Могилівської ОТГ хотілось малювати сердечка та маму й тата. А от Демченко Настя і Романюк Даша намалювали композиції з українськими символами, добре використали рослини-символи, птахів і ліричні образи дівчат в національних костюмах. Для хлоп’ят Невтриноса Тимура та Котовського Тимура близькі сюжети воїнів із зброєю та технікою. Поруч зі словами “Ми за мир” діти писали “Я люблю Україну”, “Слава героям”. Ми всі розуміємо, що мир приносить тільки ПЕРЕМОГА. Такий бажаний мир виборюється зараз нашими мужніми воїнами на сході України. Завдяки волонтерам малюнки вихованців відправлені бійцям в зону ООС.


Слава Україні! Героям Слава!