Оберіг для захисника

 

 


У цей важкий для всіх час кожен намагається хоч якось підтримати українських солдат, які відстоюють незалежність та територіальну цілісність України, не шкодуючи найдорожчого – власного життя. Навіть діти усвідомлюють, що повинні зробити власний внесок для своїх захисників.


Так, вихованці філії комунального закладу освіти “Обласного еколого-натуралістичного центру дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради “Шафран” гуртка “Юні охоронці природи”, учні 6 класу комунального закладу “Бабайківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Царичанської селищної ради долучились до обласної акції “Оберіг для захисника України” та виготували подарунки своїми руками – новорічні віночки-обереги з янголом та підковою.


Мета акції – підтримати бойовий дух українського воїна, вшанування патріотизму й мужності захисників України. Подарунки вже відправлені захисникам в зону АТО.


У такий спосіб гуртківці підтримують воїнів, які несуть службу на сході країни. Діти сповнені світлою енергетикою, любов’ю та надією, що їхні обереги будуть захищати наших воїнів на рівні каски і броні.


Керівник гуртка філії “Шафран” Тарасенко Людмила

Свято осені


Проведення свята Осені з вихованцями гуртка “Природознавство для дошкільників” в ДНЗ “Калинка” Китайгородської громади стало вже традиційним, і дарує дітям радість та багато позитивних емоцій. Гармонійне поєднання різних видів мистецтва – колективного та індивідуального, святкова атмосфера, краса оформлення приміщення, костюмів, цікаві виступи дітей – все це сприяло естетичному вихованню дітей.

 


В основі заходу лежить весела і цікава гра. До дітей завітала чарівниця Осінь, і нікого не залишила без уваги. А діти з задоволенням розповідали їй вірші, танцювали танок з парасольками та “Веселі малята”, грали в гру “Прогулянка осіннім лісом”, де зустрілися з осінніми місяцями, а на завершення Осінь почастувала своїми смаколиками.

Продовжуємо традиці

 


В рамках святкування 95-ої річниці юннатівського руху в Україні юні натуралісти філії КЗО “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (директор Педан Ю.Ф.) “Шафран” (директор Журавель В.Є.) 10 березня стали учасниками цікавої зустрічі з ветераном юннатівського руху в Царичанському районі Дніпропетровської області, вчителем біології Назаренко Тамарою Володимирівною. Допомогли організувати захід для вихованців філії директор Могилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І.М.Шишканя Погоріла С.П., вчитель географії Кислична Т.П. та керівник гуртка філії “Шафран” Ніколаєнкова О.В.

Тримаємо дистанцію


Педагогічний колектив філії КЗО «Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді» (директор Педан Ю.Ф.) «Шафран» (директор Журавель В.Є.) та вихованці почали працювати дистанційно з 16 березня.


На дистанційну форму роботи перейшли не лише заклади загальної середньої освіти України, а й установи позашкільної освіти. Онлайн - викладання в цей кризовий час стало справжнім викликом для учнів, батьків та педагогів всього світу. Провідний освітній експерт у світі та канадський вчитель із ТОП-50 Global Teacher Prize Арман Дусе вважає, що онлайн-викладання під час глобального карантину – це кризове навчання. І тому не варто вважати, що карантин — це хоум скулінг, домашнє навчання або онлайн-навчання.


Зараз діти перебувають вдома, а педагоги, теж в дистанційному режимі, намагаються організувати більш-менш оптимальний для всіх учасників дистанційної освіти навчальний процес. Для цього необхідно було проаналізувати ресурсні та технічні можливості всіх учасників навчання в новому режимі, базовий рівень потреб дітей та педагогів вдома для здійснення дистанційної роботи.

На Дніпропетровщині для юних лісівників проведено практикум з лісорозведення

 

  


26 лютого члени гуртка “Юні лісівники” філії комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (директор Педан Ю.Ф.) “Шафран” (директор Журавель В.Є.) разом з працівниками місцевого лісового господарства висаджували ліс. Практикум з лісорозведення проведений на ділянці соснового лісу в селі Цибульківка Царичанського району з метою оволодіння вихованцями теорією і практикою, збереження і відновлення лісового степу Приорілля, залучення їх до досліджень природи лісу та практичної допомоги лісовому господарству в справах відновлення лісу, охорони та його захисту.