ЗООЛОГІЧНИЙ ВІДДІЛ

 


Особливою увагою юннатів та відвідувачів обласного еколого-натуралістичного центру оточені мешканці зоологічного відділу, де зібрано понад 25 видів птахів та ссавців, які походять з різних куточків світу. Всі вони прекрасно почувають себе в просторих клітках та вольєрах центру завдяки постійному дбайливому догляду та  безмежній любові педагогів та дітей.


У відділі працюють гуртки:
 юні зоологи;
 юні птахівники;
 юні любителі свійських та декоративних тварин;
 юні орнітологи;
 юні ентомологи.


Юні зоологи вивчають поведінку тварин – мешканців куточку живої природи. Лагідні морські свинки, голландські кролі та лабораторні щури – чудові об’єкти для спостереження та проведення цікавих дослідів.

Птахи - давні супутники людини. Немає в світі істот, які володіють такими цікавими особливостями будови тіла, внутрішніх органів і поведінки, як птахи.

Навчання в гуртку дозволяє юним птахівникам ознайомитись з дивовижним світом декоративних птахів, представники яких зібрані в зоотваринницькому комплексі обласного ЕНЦ. Це – фазани: золотий, сріблястий, королівський, червоний, непальський, чорний; павичі, кури: пухові та банківські, цесарки, гуси, папужки хвилясті, канарки.

Юннати зоологічного відділу – постійні учасники екскурсій та експедицій по вивченню біологічного та ландшафтного біорізноманіття Степового Придніпров’я.

Юннати зоологічного відділу ОблЕНЦ беруть участь в акціях та конкурсах:
 „Птах року”;
 „Біощит”;
 Конкурс досягнень юних зоологів та тваринників;
 „Кролик”;
 „Юний дослідник”;
 Обласні змагання юних зоологів.


Юні зоологи центру – учасники і переможці профільних масових заходів:
 Міжнародного конкурсу дитячих науково-дослідницьких робіт ім. М. Леонтовича;
 Всеукраїнського конкурсу юних зоологів-тваринників;
 Всеукраїнського конкурсу „Діти проти спортивного полювання”;
 Обласного проекту „Балки Придніпров’я очима дітей”;
 Обласних змагань юних натуралістів.