Меню

Мережа

Комунальний позашкільний навчальний заклад
“Станція юних натуралістів” Дніпровської міської ради
(директор Ступак Тетяна Василівна)

 

Станція юних натуралістів м. Дніпро працює з 1970 року. Тут працює дружний педагогічний колектив, згуртований для виховання екологічно грамотної особистості дитини.


Навчально – виховний процес на станції юних натуралістів здійснюється за напрямками: національно-патріотичне, правове, екологічне виховання, формування здорового способу життя, професійного самовизначення і творчої самореалізації, організація культурного дозвілля.


Ботанічною „перлиною” станції юних натуралістів є теплиця, яка є важливою експериментальною базою, де цілий рік можливо проводити дослідження та експерименти в галузі квітникарства та овочівництва, залучаючи до цієї роботи всі вікові категорії гуртківців.


На СЮН створений куточок хліба та народознавства, метою якого є бережливе ставлення до хліба, виховання у гуртківців любові та поваги до хліборобської праці, шанобливого ставлення до землі та рідної природи. Куточок хліба постійно поповнюється новими експонатами та проробками.


В закладі проводяться постійно діючі виставки кращих робіт вихованців, зокрема в галузі декоративно-прикладного мистецтва.


Велика увага на СЮН приділяється профілактиці правопорушень через організацію тематичних масових заходів, які проводяться зокрема за участю працівників Міністерства надзвичайних ситуацій та Міністерства внутрішніх справ.


Гуртківці СЮН є неодноразовим учасниками та переможцями районних, міських, обласних, всеукраїнських масових заходів еколого-натуралістичного спрямування.