Меню

Мережа

Комунальний позашкільний навчальний заклад
“Станція юних натуралістів” Дніпровської міської ради
(директор Ступак Тетяна Василівна)

 

Станція юних натуралістів м. Дніпро працює з 1970 року. Тут працює дружний педагогічний колектив, згуртований для виховання екологічно грамотної особистості дитини.


Навчально – виховний процес на станції юних натуралістів здійснюється за напрямками: національно-патріотичне, правове, екологічне виховання, формування здорового способу життя, професійного самовизначення і творчої самореалізації, організація культурного дозвілля.


Ботанічною „перлиною” станції юних натуралістів є теплиця, яка є важливою експериментальною базою, де цілий рік можливо проводити дослідження та експерименти в галузі квітникарства та овочівництва, залучаючи до цієї роботи всі вікові категорії гуртківців.


На СЮН створений куточок хліба та народознавства, метою якого є бережливе ставлення до хліба, виховання у гуртківців любові та поваги до хліборобської праці, шанобливого ставлення до землі та рідної природи. Куточок хліба постійно поповнюється новими експонатами та проробками.


В закладі проводяться постійно діючі виставки кращих робіт вихованців, зокрема в галузі декоративно-прикладного мистецтва.


Велика увага на СЮН приділяється профілактиці правопорушень через організацію тематичних масових заходів, які проводяться зокрема за участю працівників Міністерства надзвичайних ситуацій та Міністерства внутрішніх справ.


Гуртківці СЮН є неодноразовим учасниками та переможцями районних, міських, обласних, всеукраїнських масових заходів еколого-натуралістичного спрямування.

 

 

 

Будівля колишньої станції юних натуралістів

 

 

Вихованці СЮН на міському екологічному фестивалі

 

 

Конкурс на кращий екологiчний плакат

 

 

Мiська природоохоронна трудова акцiя “Годiвничка”

 

 

Мiське свято до дня натуралiста

 

 

Мiський екологiчний фестиваль “У Юннатiї кордонiв немає”

 

 

Проведення спільних заходів з МНС

 

 

Теплиця - перлина нашого закладу