Меню

Мережа

Комунальний позашкільний навчальний заклад

“Станція юних натуралістів № 2” Дніпровської міської ради
(директор Григоренко Лідія Яківна)

 

В 1969 році в Чечелінському (Красногвардійському) районі міста Дніпро було засновано районну станцію юних натуралістів на базі восьмирічної школи № 40, яка була тоді осередком природоохоронної та натуралістичної роботи в районі. Колектив закладу склався з ентузіастів, закоханих у свою справу, які активно залучали вихованців до участі у екологічній, природоохоронній та дослідницькій діяльності.


Станція юних натуралістів почала стрімко розвиватись вже з 1970 року. В той час колектив закладу налічував шість педагогів, що працювали за основним місцем роботи і в гуртках навчалось 540 юннатів.


Криза дев’яностих років дуже негативно вплинула на стан роботи станції, матеріальна база прийшла в повний занепад, а в травні 1996 року вся гурткова робота була перенесена на базу шкіл району.


Сьогодні заклад став сучасним координаційно-методичним центром з еколого-натуралістичної роботи не тільки в районі, але й у місті, базою для проведення методичних заходів районного, міського та обласного рівня.


З грудня 2003 року закладом видається художньо-натуралістичний альманах “Пролісок”, на шпальтах якого висвітлюються основні питання екологічної освіти і виховання.


Заклад тісно співпрацює з дитячою громадською організацією “ЯВІР”, спільно з якою проводяться масові природоохоронні, народознавчі, патріотичні, екологічні масові заходи.


У 2004 році на базі середньої загальноосвітньої школи № 101 м. Дніпро створено музей “Галерея кімнатних рослин”.

 

 

Районна експедиція  “Люби і знай свій рідний край”

 

 

Заняття юних дослідників СЮН

 

 

Науково-художній альманах для дітей та юнацтва “Пролисок”

 

 

Участь в обласній трудовій акції “Юннатівський ліс”

 

  

 

  

 

  

 

Робота у гуртках