Меню

Мережа

Магдалинівська районна станція юних натуралістів
(директор Іванченко Сергій Іванович)

  

 

Станція юних натуралістів була створена на території Магдалинівського району у 1970 році у звичайній сільській хаті під солом`яним дахом в селі Котівка. В 1979 році СЮН було переведено до селища Магдалинівка в приміщення середньої школи. В цей період працювали гуртки юних квітникарів, флористів, фізіологів тварин, трактористів, кролівників, фотонатуралістів, агрохіміків, овочівників, механізаторів сільського господарства.


З 1991 року в освіті пішов процес скорочення годин викладацької діяльності. Це боляче зачепило станції юннатів області, зокрема Магдалинівську СЮН. Із 41-ї групи гурткової роботи в 1998 році залишилося лише 18.

 

    


В ці роки в кожній школі були створені учнівські виробничі бригади із учнів середнього та старшого шкільного віку. Кожний навчальний заклад мав свою кролеферму, плодовий сад, під шкілки та розсадники обов’язково відводились значні площі.

 

  


Сьогодні під керівництвом СЮН всі школи району проводять активну еколого-натуралістичну роботу, налагоджений зв’язок із дошкільними закладами району, з допоміжними школами-інтернатами, районним будинком дитячої творчості, будинком культури.

 


За активну еколого-натуралістичну діяльність вихованці Магдалинівської районної СЮН неодноразово відзначалися грамотами та дипломами обласного та республіканських рівнів, преміювалися поїздками до міст Дніпро, Одеси, Полтави, Києва.