Еколого-натуралістичний центр “Енергія” м. Жовті Води
(директор Ходас Вікторія Олександрівна)

 

У 1997 році у м. Жовті Води був створений навчально-виховний комплекс “Дивосвіт”, на базі якого організована робота дитячого екологічного клубу “ОКО”, що охоплював учнівську молодь природоохоронною діяльністю, встановлював зв’язки з українськими та міжнародними екологічними організаціями та фондами, активно співпрацював з місцевими ЗМІ. Плідна п’ятирічна діяльність екологічного клубу “Око” переконала міську владу у необхідності створення профільного еколого-натуралістичного позашкільного закладу “Енергія”, який став наймолодшим позашкільним закладом еколого-натуралістичного профілю в Дніпропетровській області, острівцем любові до Землі, домом, у якому дітей та молодь вчать бачити красу природи, розуміти її вразливість, цінувати її багатства.


За час роботи закладу помітно зросла активність і результативність участі учнів закладів освіти міста в обласних та Всеукраїнських масових заходах, створений колектив екологічної просвіти “Енерджі”, який неодноразово був учасником і переможцем обласного етапу Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти “Земля – наш спільний дім”, проводиться велика робота з національно-патріотичного виховання учнівської молоді, зокрема благодійні заходи на допомогу воїнам – учасникам АТО, численні заходи серед громади міста.


В ЕНЦ “Енергія” знайде для себе захоплення будь-який школяр, тут представлений широкий вибір гуртків, а педагогами враховуються потреби вихованців і побажання їх батьків.

 

 

Роботи вихованців гуртка народної творчості презентує керівник Жмакова Любов Петрівна

 

 

Колектив екологiчноi просвiти “Енерджi” ЕНЦ

 

 

Проведення Дня юного натураліста

 

 

Вихованці ЕНЦ “Енергія” - учасники акції “Зробимо чистим світ”

 

 

Змагання

 

 

Проведення свята Івана Купала