Звіт про участь у Всеукраїнському конкурсі
з флористики та фітодизайну


З метою активізації роботи з флористики та фітодизайну з 17 по 19 вересня 2018 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (далі - НЕНЦ) був проведений фінальний етап Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (далі – Конкурс) закладів середньої та позашкільної освіти” 100 славетних років Позашкіллю”.

Інформація
про проведення обласного семінару директорів еколого-натуралістичних

закладів позашкільної освіти Дніпропетровської області


26 вересня 2018 року на базі комунального закладу “Навчально-виховний комплекс №1 “Загальноосвітня багатопрофільна школа – Центр позашкільної освіти Слобожанської селищної ради” (директор Голендяєва Світлана Вікторівна) відбувся семінар директорів еколого-натуралістичних закладів позашкільної освіти області за темою: “Освітній процес в позашкільному навчальному закладі: резерви підвищення якості”.

Обласні курси підвищення кваліфікації педагогів закладів освіти
Дніпропетровської області


З 17 по 21 вересня поточного року комунальним закладом освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”) (директор Педан Ю.Ф.) та комунальним вищим навчальним закладом “Дніпропетровський академія неперервної освіти” Дніпропетровської обласної ради (директор Сиченко В.В.) були проведені курси підвищення кваліфікації для методистів та керівників гуртка еколого-натуралістичного профілю.

ЗВІТ
про участь у Всеукраїнському зльоті учнівських виробничих бригад,

трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої та позашкільної освіти


З 11 по 13 вересня 2018 року на базі Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, з метою активізації роботи на навчально-дослідних земельних ділянках, визначення рівня практичної підготовки учнів в галузі сільського господарства, популяризації народних традицій серед молоді був проведений ХІІ Всеукраїнський зліт учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань закладів середньої та позашкільної освіти (далі – Зліт).

Звіт про участь у Всеукраїнському турнірі
“Юний бджоляр”


З метою залучення учнівської молоді до поглибленого вивчення наук біологічного профілю та отримання певного об’єму фахових знань з бджільництва 8-9 вересня 2018 року у м. Києві відбувся Всеукраїнський Фестиваль молодого меду, організаторами якого були Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України (далі - НЕНЦ) та Спілка пасічників України. В рамках Фестивалю відбувся Всеукраїнський Турнір “Юний бджоляр” (далі - Турнір). Організатором роботи в області був комунальний заклад освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді“ (директор - Ю.Ф.Педан).