Меню

Документи

Звіт
про проведення виховного заходу в рамках
Великого зимового обліку птахів


12 січня 2022 року комунальним закладом освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”) (директор Юрій Педан) організовано та проведено екскурсію по вивченню птахів, присвячену Великому зимовому обліку птахів (Christmas Bird Count), який традиційно проводять щороку в останні вихідні січня.


У заході приймали участь вихованці гуртків КЗО “ОЕНЦДУМ”, учні комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа №76” та  комунального закладу освіти “Навчально-виховний комплекс №57” Дніпровської міської ради (фото 1).

Звіт
про проведення відкритого заняття
за темою: “Різноманітність троянд, їх використання в озелененні”


16 грудня 2021 р. на базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” (далі КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Юрій Педан) відбулось відкрите заняття гуртка “Юні квітникарі” за темою: “Різноманітність троянд, їх використання в озелененні” (керівник Світлана Бєлоха).


Метою заняття було: ознайомлення дітей з різноманітністими сортами та видами троянд та їх використанням в озелененні, виховання любові до прекрасного, бережливого ставлення до природи, гордості за свій край.

Звіт про проведення виховного заходу
“Снід: подумай про майбутнє – обери життя”


02 грудня 2021 року на базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-наутралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Педан Ю.Ф.) з вихованцями гуртків було проведено виховний захід на тему “Снід: подумай про майбутнє – обери життя”.


На початку заходу керівник гуртка розповів, що у всьому світі 1 грудня згадують про СНІД. У Європі наша держава лишається лідером за масштабами поширення ВІЛ-інфекції. За оцінками експертів UNAIDS, в Україні з ВІЛ-інфекцією живе до 240 тисяч осіб і лише кожен другий знає свій діагноз.


Тому наш сьогоднішній захід присвячений проблемі СНІДу. Вихованці відповіли на питання маленького опитувальника про поняття СНІД і ВІЛ та їх ознаки. Дітям була надана інформація про вірус ВІЛ та його властивості у міні-лекції “СНІД: знати, щоб жити”.

Звіт
про проведення заходу “Вшанування учасників ліквідації

наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції”


09 грудня 2021 року на базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Ю.Ф. Педан), проведено захід “Вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції”. У заході брали участь вихованці гуртка “Юні квітникарі” КЗО “ОЕНЦДУМ”, учні комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа №76” Дніпровської міської ради (директор Сазанська Г.О.).


Метою заходу було розширення та закріплення знань щодо аварії на Чорнобильській АЕС; розвиток навичок самоаналізу, виховання любові до Батьківщини, гордості за її людей та бажання бути корисним своїй державі.

Звіт
про проведення виховного заходу
присвяченого Дню Збройних сил України


06 грудня 2021 р. на базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” (далі КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Юрій Педан) відбувся захід, присвячений Дню Збройних сил України.


Свято підготувала керівник гуртка Ольга Лапіна На заході були присутні вихованці гуртків КЗО “ОЕНЦДУМ”, учні комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа №76 ” (директор Ганна Сазанська).


Метою заходу було:
- Ознайомити юннатів з історичними подіями народження армії України.
- З’ясувати з яких підрозділів складаються Збройні сили України.  
- Продовжувати виховувати в учнях громадські якості особистості: патріотизм, самосвідомість.
- Виховувати почуття любові та гордості до Батьківщини.
- Закріплювати поняття того, що обов’язок кожного громадянина - берегти і зміцнювати рідну державу, з оптимізмом дивитись у майбутнє.