Меню

Документи

Звіт
про проведення виховного заходу
“Трагедія Бабиного Яру та Бабиних ярів України”


24 вересня 2021 року на базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”) (директор Ю.Ф. Педан) проведено виховний захід, присвячений трагедії Бабиного Яру. У заході приймали участь вихованці гуртка “Птахівництво”, учні комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 76” Дніпровської міської ради ( директор Сазанська  Г. О.).


Метою заходу було розкрити суть трагедії Бабиного Яру, пояснити її вплив на долю людства, формувати історичну пам’ять, викрити людиноненависницьку політику нацизму, формувати в учнів усвідомлення того, що мир, життя і злагода між людьми – найвищі на землі цінності.

Наші партнери по проведенню щорічного обласного конкурсу “Лелека” - Публічне акціонерне товариство “ДТЕК ДНІПРООБЛЕНЕРГО” надали інформацію про найбільший еколого-просвітній проєкт 2021 року - #Лелеченьки.


До участі в акції ОСР ДТЕК Мережі залучили дітей молодшого та середнього шкільного віку з Київської, Одеської та Дніпропетровської областей. Це хлопці та дівчата, які цікавляться темою екології, захисту навколишнього середовища та

біорізноманіття.


Юні учасники проєкту #Лелеченьки спостерігали за птахами у реальному житті. Діти протягом всього літа разом з енергетиками виїжджали до місць, де на електроопорах лелеки звили гнізда. Електромонтери розповідали, чому гніздування на опорах небезпечне для птахів і стабільного електропостачання клієнтів, і як спеціальні платформи допомагають виправити цю ситуацію.


Етапи реалізації проєкту відображені за посиланнями:
https://youtu.be/QkV-ymFH3-0

https://youtu.be/hXYX3lI9F_o

https://fb.watch/849tj2NbAH

 

Звіт
про проведення заходу “День відкритих дверей”
на базі КЗО “ОЕНЦДУМ”


15 вересня 2021 року в комунальному закладі освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”) (директор Ю.Ф.Педан) пройшов “День відкритих дверей, який щороку відбувається в межах Всеукраїнської акції “День натураліста”.


До центру завітали діти різних вікових категорій з батьками. Деякі прийшли вперше, а дехто відвідують центр вже не перший рік.

Звіт
про проведення педагогічної наради “День відкритих дверей”
на базі КЗО “ОЕНЦДУМ”


07 вересня 2021 року в комунальному закладі освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”) (директор Ю.Ф.Педан) пройшла педагогічна нарада за темою “Формування дослідницьких компетенцій учнів у різних видах діяльності: здобутки, перспективи, планування”.

ЗВІТ
про відзначення
Дня Державного Прапора України
та 30-ї річниці Дня незалежності України
в комунальному закладі освіти “Обласний еколого-натуралістичний
центр дітей та учнівської молоді”


19-20 серпня 2021 року на базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”) (директор Ю.Ф. Педан) було проведено заходи, бесіди, вікторини та конкурси, присвячені святкуванню Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України.


Вихованці гуртків “Писанкарство” (керівник Немкова О.В.), “Юні кролівники”, “Юні квітникарі” (керівник Стасенко А.В.) та “Природа рідного краю” (керівник Раковець О.С.) були залучені до участі в заходах, дізналися про історію свята, важливість вшанування багатовікової історії українського народу, поваги до державних символів України. Прослухали бесіди, присвячені Дню Державного Прапора України, читали вірші, розгадували кросворд та вікторини про символи нашої країни. А також ознайомились з цікавими фактами про нашу державу, мову, становлення незалежності.