Звіт
про відкритий урок гуртка
“Комп’ютерне моделювання з хіміко-біологічним нахилом”


24 квітня 2018 року було проведено відкрите заняття на тему “Анімація у слайдових презентаціях” у гуртку “Комп’ютерне моделювання з хіміко – біологічним нахилом” комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (директор Ю.Ф. Педан). На заняттях гуртка були присутні учні 7 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа №76” Дніпровської міської ради (директор М.В.Войтенко).


У рамках вивчення роботи з прикладним пакетом Microsoft Office вихованці продовжили вивчення роботи з програмою Microsoft PowerPoint. На практичних прикладах було розглянуто питання, як використовувати анімацію при оформленні презентації. Також було розглянуто спосіб додавання анімаційних малюнків, які попередньо були знайдені в мережі інтернет.


Кожен вихованець на своєму робочому місці додав елементи анімації до презентації. Наприкінці заняття юннати переглянули свої презентації та вибрали найкращу з них.

 


Броненосець. Фрагмент презентації Ніколаєвої Дар’ї

 


Лотос. Фрагмент презентації Петренко Альони

 


Летяга. Фрагмент презентації Корольова Захара


Під час уроку юннати отримали практичні навички роботи у програмі Microsoft PowerPoint, поглибили знання про прикладне програмне забезпечення персонального комп’ютера.


Підготував керівник гуртка
Михайленко П.В.