Оздоровлення вихованців закладів позашкільної освіти еколого-

натуралістичного напряму Дніпропетровської області
на базі дитячого оздоровчого закладу “Мрія”

 

 

З 08 по 28 серпня 2018 року комунальним закладом освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (директор Ю.Ф.Педан, далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”) на базі дитячого закладу оздоровлення та відпочинку “Мрія” (далі – ДЗОтВ “Мрія”) було проведено літне оздоровлення дітей пільгових категорій та переможців всеукраїнських конкурсів і акцій, які є вихованцями закладів позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму Дніпропетровської області.


ДЗОтВ “Мрія” розташований в Запорізькій області на північному узбережжі Азовського моря в мальовничому куточку м. Бердянськ. Протягом 21 дня вихованці закладів позашкільної освіти з мм. Дніпра, Павлограда, Марганця, а також Дніпровського району (всього 21 учасник) відпочивали в таборі. Кошти на оздоровлення дітей були виділені з обласного бюджету.


В таборі щодня проводилась змістовна програма, яка включала в себе:
- оздоровчі процедури (купання в морі, повітряні та сонячні ванни, пляжний спорт);
- купання у басейні (навчання плаванню);
- спортивні заняття (теніс, футбол, волейбол, легка атлетика, тощо);
- гурткову роботу (танцювальний гурток, гурток “Вмілі ручки”, театральний гурток, англійська мова, йога);
- цікаві заходи та конкурси (“Міс і Містер”, “День Посмішки”, “День Казки”, “Розсміши коміка”, “В гостях у Каспера”, “Талант шоу”, “День музики” та багато інших).


Діти повернулись з незабутніми враженнями від теплого лагідного моря, чистого морського повітря, веселих ігор, спортивних змагань та оригінальних конкурсів.


За організацію та проведення змістовного літнього відпочинку та оздоровлення вихованців закладів позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму Дніпропетровської області подякою департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації та КЗО “ОЕНЦДУМ” Дніпропетровської обласної ради було нагороджено директора ТОВ “Хартрон-Віоліс” та ДЗОтВ “Мрія” Меховича А.С. та начальника ДЗОтВ “Мрія” Шаріпову Л.М.


Батьки і діти висловлюють щиру подяку обласній держадміністрації за надану можливість безкоштовного відпочинку на березі Азовського моря.

 

Підготували:
Методист КЗО “ОЕНЦДУМ”
Кондратьєва Т.В.
керівник гуртка КЗО “ОЕНЦДУМ”
Крикун Г.В.