ЗВІТ
про участь у Всеукраїнському зльоті учнівських виробничих бригад,

трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої та позашкільної освіти


З 11 по 13 вересня 2018 року на базі Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, з метою активізації роботи на навчально-дослідних земельних ділянках, визначення рівня практичної підготовки учнів в галузі сільського господарства, популяризації народних традицій серед молоді був проведений ХІІ Всеукраїнський зліт учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань закладів середньої та позашкільної освіти (далі – Зліт).


Організатор заходу в області – комунальний заклад освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”) (директор Педан Ю.Ф.).


У Зльоті взяли участь 18 трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої та позашкільної освіти з різних куточків України.


Від Дніпропетровської області у Зльоті взяла участь команда комунального закладу Майської філії І-ІІ ступенів комунального опорного закладу “Кислянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Зайцівської сільської ради Синельниківського району у складі: Варахоби Христини, учениці 6 класу, Сулік Дар’ї, Тернової Ксенії, учениць 9 класу. Супроводжували делегацію Ніколенко Сергій Петрович, вчитель біології та Краснова Алла Григорівна, вчитель основ здоров’я. Команда учнів та вчителів, ретельно готувалася до цього відповідального заходу.


В яскравих національних костюмах члени учнівської виробничої бригади “Світанок” презентували виставку “Щедрість рідної землі”, яка проходила на базі Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді. Центральне місце на виставковому столі займав коровай на вишитому рушнику. Поруч були представлені методичні матеріали, буклети, щоденники дослідницької роботи, сучасні фотографії. В корзинах – різні овочеві та польові культури.


Науково-дослідницьку роботу в секції “Рослинництво” презентувала Сулік Дар’я за темою: “Особливості прискореного вирощування картоплі в умовах степової зони України”. На секції учні дізналися багато цікавого, задавати питання учасникам та журі і отримувати пізнавальні відповіді.


Учасники заходу відвідали краєзнавчий музей, а також компанію “Агропродсервіс” в с. Настасів Тернопільського району, Національний заповідник “Замки Тернопілля”. Учнів надзвичайно приємно вразила екскурсія “Вечірній Тернопіль”. Після поїздки, учні ділилися один з одним своїми враженнями, стомлені але щасливі всі повернулися до сервісно-туристичного комплексу “Рута”.


Команда Дніпропетровської області стала призером Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої та позашкільної освіти, за що була нагороджена грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за ІІІ місце у виставці-презентації “Щедрість рідної землі”, а Сулік Дар’я посіла ІІ місце за виконання та презентацію науково-дослідної роботи.


Гордість за свою школу переповнювала учасників заходу, адже це результат тісної співпраці з КЗО “ОЕНЦДУМ”, професійної роботи учнів, вчителів, методистів.


Методист КЗО “ОЕНЦДУМ”                                         А.В.ІВАНУС


Вчитель біології
КОЗО “Кислянська ЗШ І-ІІІ ст.”
Зайцівської сільської ради
Синельниківського району                                          С.П.НІКОЛЕНКО

 


Захист нуково-дослідницької роботи Сулік Д.

 

  


Творчий захист виставки “Щедрість рідної землі”

 


Вимогливий погляд журі

 


Творчий захист

 


Презентаційний стіл

 

  


Підведення підсумків. Нагородження