Інформація
про проведення комунальним закладом освіти
“Обласний еколого- натуралістичний центр учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради
виховного заходу “Що ми знаємо про Голодомор – 1932-1933 років?”

 


Щороку в четверту суботу листопада світ відзначає пам’ять жертв Голодомору. Цей день пам’яті – унікальна нагода всім: дітям, батькам, політикам, громадським діячам…, замислитися над цією трагедією, яку людство визнає геноцидом українського народу.


29 листопада 2018 року комунальним закладом освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради був проведений виховний захід “Що ми знаємо про Голодомор – 1932-1933 років?”.


В заході взяли участь вихованці гуртка “Любителі свійських та декоративних тварин”, учні 3 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 76” Дніпровської міської ради. (директор Сазанська Г.О.).


До Дня пам’яті жертв Голодомору діти зробили квітки – незабудки. Незабудка – це маленька дрібненька тендітна квітка з синьо-голубими пелюстками та жовтою серединкою.


Сьогодні ця квітка використовується, як символ пам’яті жертв Голодомору 1932 – 1933 років. Вона нагадує нам і нашим дітям, що ми не маємо права забути мільйонів жертв Голодомору.


Не забудь!
Незабудки голубенькі,
Дуже ніжні і малі,
На лужку при самій річці
Між травою розцвіли.
І такі вони несмілі,
Налякав їх хтось, мабуть,
Що усім шепочуть тихо:
“Любий друже! Не забудь!”


Також діти створили листівки, на яких написали свої думки щодо трагічних подій історичного минулого України та “запалили” віртуальні свічки пам’яті, прикріпивши до листівок зображення палаючих свічок.


Заступник директора з виховної роботи                                     М.Б.Кузьменко