Інформація
про проведення заходів до Дня Збройних Сил України

в комунальному закладі освіти “Обласний еколого-натуралістичний

центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради


6 грудня – День Збройних Сил України. Саме в цей день в 1991 році було ухвалено Закон “Про Збройні Сили Украіни”. Зазвичай у цей день проходить чимало урочистих заходів, за традицією, військовослужбовців ЗСУ щорічно вітає Президент.


6 грудня покладають квіти до могил воїнів, які віддали життя за Україну, проходить чимало виставок та інших інформаційних заходів, адже захищати свою Батьківщину – особлива професія мужніх і сильних людей, почесний обов’язок кожного громадянина.


На базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Ю.Ф.ПЕДАН) були проведені заходи, присвячені цьому дню:
- оформлено інформаційний стенд.
- проведені години спілкування в гуртках.


Особливий акцент зроблено на вихованні ціннісної моральної складової особистості дитини, формуванні почуття патріотизму, вдячності воїнам, які бережуть мир в Україні, захищаючи нашу країну в зоні Операції об’єднаних сил.


Вихованці КЗО “ОЕНЦДУМ” виготовили вітальні листівки воїнам. На листівках діти зобразили гілку калини – рослину – символ України і висловили щиру подяку військовослужбовцям за щоденний подвиг в ім’я рідної України, за можливість жити та навчатися під мирним небом, побажання воїнам – здоров’я, наснаги, сил, перемоги.


Дитячі вітання та солодкі подарунки були передані волонтерам для передачі бійцям ЗСУ на залізничному вокзалі м. Дніпра.


Заступник директора з виховної роботи                                             М.Б.Кузьменко

 


 

Від серця до серця

 


Вітальні сердечка нашим захисникам

 


Вітальні листівки до Дня Збройних Сил України

 


Дитячі листи, гурток “Юнi друзі природи”

 


Листи дітей

 


Передача листівок та солодощів

волонтерам для бійців ЗСУ