Інформація
про проведення заходу до Дня Соборності України


24 січня 2019 р. комунальним закладом освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Ю.Ф. Педан) проведено літературно-музичну композицію “Любіть Україну всім серцем своїм”.


Свято підготували 7 юннатів гуртка “Птахівництво з основами ветеринарії та зоогігієни ” під керівництвом керівника гуртка Стасенко А.В.


Метою заходу було донесення до дітей сутності понять “соборність” та “злука”; ознайомлення юннатів з історичними подіями народження соборної України, виховання в гуртківців громадянських якостей особистості: патріотизму, відповідальності, національної самосвідомості, почуття любові до Батьківщини, українського народу, державної мови, розуміння того, що від сумлінної праці й навчання кожного, від усвідомлення себе часткою українського народу залежить майбутнє та сучасне нашої держави.


Захід акцентував увагу підлітків на обов'язках кожного громадянина - берегти та зміцнювати рідну державу, ніколи не забувати про сумний досвід минулого, з оптимізмом дивитись у майбутнє.


В ході заходу юннати розповідали про події, які відбувались у 1917-1919 рр., представили театральну мініатюру, присвячену нашій Батьківщині та ролі нашої молоді у становленні міцної держави, прослухали Гімн України, розповідали вірші, співали пісні.


Вихованці гуртка “Любителі декоративних та свійських тварин” не залишилися байдужими – слухали та с захопленням підспівували артистам. Під час вистави діти зацікавлено та уважно дивились кліп-презентацію “Це моя Україна”, який був часткою вистави. Весь захід відбувся в оптимістично-п атріотичному настрої.


Керівник гуртка Стасенко А.В.

 


Вступне слово ведучих

 

  


Юннати підвелися прослухати Гімн України

 


Діти розповідають вірші

 

  


Пісня “Це моя Україна”

 

  


Учасники заходу