“А Сотня відлетіла в небеса…”


21 лютого 2019 року на базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (директор Ю.Ф. Педан) було проведено літературно-музичну композицію, присвячену Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні “А Сотня відлетіла в небеса…”.


На заході були присутні 19 юннатів гуртка “Юні фотонатуралісти”, вели захід вихованці гуртка “Флористика”, учні комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа №76” Дніпровської міської ради (директор Г.О.Сазанська).


Метою заходу було вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, сприяння розумінню подій, які відбувалися на Майдані у 2013-2014 р.р., вихованню патріотизму та активної громадянської позиції вихованців.


Перед дітьми постала ретроспектива подій тих буремних років, діти читали вірші Оксани Максимишин “Мені наснилось, що вони зустрілись” та вірш Василя Зими “Доживите за нас”, не залишили байдужими відеоматеріали, на яких Сергій Нігоян читає вірш Т.Г.Шевченка “Кавказ”, свій вірш “Умирают все одинаково” – талановита українська поетеса Анастасія Дмитрук.


Під час заходу була проведена паралель між подіями 100-річної давнини – бою під Крутами та подіями на Майдані.


Хвилиною мовчання діти вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та всіх загиблих за свободу та незалежність України.


Заключним акордом пролунав вірш “А Сотня відлетіла в небеса…”.


Захід закінчився, а в залі панувала тиша, діти не розходились, осмислюючи почуте та побачене.


Важкою ціною Україна стверджує свою незалежність та право на вільний розвиток. Але всі ми частинки великого волелюбного народу – непереможні бо правда з нами. Тож єднаємося, віримо, перемагаємо.


А пам’ять про Героїв України буде жити в наших серцях вічно.


Керівник гуртка Положій Л.В.

 


 

Відкриття заходу А сотня відлетіла в небеса...

 


Юннати розповідають про події на Майдані

 


Учасники заходу

 


Юннати читають вірш Мені наснилось, що вони зустрілись

 


Відео С. Нігоян читає Кавказ

 


Кліп Анастасії Дмитрук

 


Хвилина мовчання

 


Стенд до дня пам’яті Героїв Небесної Сотні