Меню

Документи

“Тепло долонь і серця – захисникам України” від юннатів Дніпропетровщини


10 жовтня 2019 року в комунальному закладі освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Ю.Ф.Педан) було проведено літературно-музичну композицію “Тепло долонь і серця – захисникам України”, присвячену знаменній даті – Дню захисника України.


Захід мав за мету виховання любові до Батьківщини, почуття власної гідності, глибокої поваги до народних традицій, українських воїнів, які виборюють право на вільний розвиток нашої держави на сході країни, до тих, хто віддав своє життя в ім’я незалежності України.


В заході взяли участь учні комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 76” Дніпровської міської ради (директор Г.О.Сазанська), вихованці КЗО “ОЕНЦДУМ”.


На захід була запрошена Валах Лідія Романівна, мати загиблого бійця Валаха Сергія Вадимовича. Який з перших днів війни був у складі 93 бронетанкової бригади, захищав Мар’їнку, Дебальцеве, Донецький аеропорт, а 20.03.2019 року загинув  в боях біля м. Щастя.


Ведучі читали вірші, в яких славилася ненька-Україна, славетне козацтво, воїни - герої АТО (ООС). У своїх промовах ведучі наголошували на тому, що все починається з малого – з любові до матері, малої батьківщини, традицій., підкреслювали важливість плекання в собі почуття гідності та патріотизму.


Наша держава духовно багата, ми, українці, співучі, щедрі, розумні, віддані, рішучі, любимо землю, на якій живемо. А народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити себе не може. Тому це святий обов’язок тих, хто живе, хто користується всіма її благами і дарами. Для виконання цього почесного обов’язку, задля збереження миру і спокою своєї Батьківщини юнаки йдуть служити в армію, стоять на сторожі її інтересів.


Хлопці 9-А класу показали міні–виставу, в якій постали образи військових, які мріють про Перемогу над підступним ворогом, щоб швидше скінчилась війна, та можна було б повернутись додому, до рідних, до неньки, дружини, дітей.


Цим заходом учні 9-А класу (класний керівник Кутищева Н.В. та керівник гуртка Кобеза Т.М.) хотіли продемонструвати свою патріотичну позицію, виразити підтримку воїнам Збройних сил України, а також розповісти про свої мрії і сподівання.


Вихованці запустили в небо повітряні кульки своїх мрій. Нехай вони здійсняться! Захід супроводжувався показом відеофільмів, були використані пісні військової тематики: “Дай Боже нашим солдатам”, “Повертайтесь живими”, “В той день, коли закінчиться війна”, “Це моя Україна”.


Проникливо звучав “Реквієм” В.А. Моцарта під час оголошеної хвилини мовчання. Бриніли на очах сльози… На високій духовно-насиченій ноті завершився захід. Емоційно і зворушливо він торкнувся кожного серця…


Герої не вмирають! Будемо гідними їх Подвигу!


Керівник гуртка                                            Т.М.Кобеза

 


 

Ведучі заходу

 


Мама Героя в гостях юннатів

 

 

Хвилина мовчання

 


Нехай мрії здійснюються!

 


Світлина на згадку