Участь вихованців закладів позашкільної освіти Дніпропетровської області

у Всеукраїнській Природничій школі учнівської молоді


З 21 по 25 жовтня 2019 року на базі Національного еколого- натуралістичного центру учнівської молоді (далі - НЕНЦ) м. Київ була проведена осіння сесія Природничої школи учнівської молоді (далі – Школа).


Від Дніпропетровської області учасниками сесії були 10 учнів, вихованці закладів позашкільної освіти комунального позашкільного навчального закладу “Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді” Дніпровської районної ради та комунального закладу “Міський еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді Марганецької міської ради Дніпропетровської області”.


21 жовтня відбулося урочисте відкриття осінньої сесії Школи.


З вітальним словом перед учнями виступив Савицький Олександр Леонідович, науковий співробітник Інституту гідробіології НАН України, учасник українських антарктичних експедицій.

 


Під час сесії навчання у Школі здійснювалося в наукових відділеннях за напрямками: природничий (біологія, екологія, хімія); аграрний (садівництво, лісознавство,бджільництво); декоративно-прикладний (народні ремесла, флористика та фітодизайн).


На секціях для слухачів Школи читалися лекції, проводились практичні заняття, надавались консультації з питань підготовки учнівських науково-дослідницьких робіт.


Лекції для учнів читали науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти м. Києва та провідні співробітники академічних установ, методисти вищої категорії НЕНЦ.


Цікавість слухачів викликали практичні заняття з основ гідробіології, які проводилися для учнів секції біології, а слухачі секції хімії мали можливість виконати практичні роботи з аналітичної хімії.


Наприкінці осінньої сесії слухачі отримали тематичні контрольні завдання для виконання у міжсесійний період.


Для керівників учнівських делегацій діяв Університет екологічних знань і було організовано відвідування виставки “Інноватика в сучасній освіті”, яка проходила з 22 жовтня по 24 жовтня на базі Київського Палацу дітей та юнацтва.


Керівник учнівської делегації
Негоднікова Т.І., заступник
директора з навчально-виховної
роботи КПНЗ “Центр еколого-
 натуралістичної творчості
учнівської молоді
Дніпровської районної ради