Меню

Документи

Участь у профільних курсах керівників учнівських лісництв


28-30 жовтня на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно з Навчально-науковим інститутом лісового і садово-паркового господарства НУБіП України відбулися профільні курси підвищення кваліфікації для керівників учнівських лісництв, учителів біології – керівників гуртків лісівничого спрямування.


Організатор заходу в області – комунальний заклад освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Педан Ю.Ф.). Від Дніпропетровської області в заході взяла участь Крикушенко М.В., керівник гуртка “Юні лісівники” комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних натуралістів” Павлоградської міської ради.


Під час навчання учасники мали змогу опрацювати різноманітні модулі з вирішення актуальних проблем та завдань з питань лісового господарства, ознайомитися із сучасними методиками, обладнанням.

 

 


Відзначився навчальним інтенсивом другий день навчання на базі НУБіП України.

 

 

Цікавою була екскурсія до Музею лісових звірів і птахів ім. проф. О. О. Салганського.


Під час відвідування території Ботанічного саду НУБіП України учасники мали змогу ознайомитися з селекцією деревних рослин для потреб галузі. Далі робота була продовжена на науково-дослідних об’єктах у ВП НУБіП України “Боярська ЛДС”. Учасники мали змогу побувати в лабораторії біотехнології рослин та лісовій пожежній станції.


Останній день навчання полягав в обговоренні проблем навчально-методичного забезпечення керівника учнівського лісництва, співпраці освітян і лісівників у контексті реалізації завдань лісової педагогіки; вирішенні питань профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю та допрофесійною підготовкою юних лісівників в учнівських лісництвах.

 


Після завершення навчання кожен з учасників отримав сертифікат про підвищення кваліфікації за категорією “Керівник учнівського лісництва, учитель біології – керівник гуртків лісівничого спрямування закладів загальної середньої та позашкільної освіти”.


Керівник гуртка “Юні лісівники”                                                                КРИКУШЕНКО М.В.
КПНЗ “Станція юних натуралістів”
Павлоградської міської ради