Меню

Документи

“Єдність – наша сила”
Святковий захід, присвячений Дню соборності України,
провели керівник та вихованці гуртка КПНЗ “Центр еколого-натуралістичної

творчості учнівської молоді” Дніпровської районної ради

 


Однією із знаменних дат в історії України, що має велике політичне та історичне значення, став день 22 січня 1919 року. Саме в цей день відбулося  проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки та створення єдиної – соборної української держави. З 1999 року згідно з Указом Президента України 22 січня щороку відзначається як День соборності.

 


З нагоди свята та з метою виховання національної свідомості, глибокої поваги та любові до Батьківщини 24 січня в актовій залі КЗ “Підгородненський НВК №3” відбувся захід, який підготували та провели вихованці гуртка “Юні охоронці природи” КЗ “ЦЕНТУМ” Дніпровської районної ради та його керівник Лідія Миколаївна Чеберячко.

 


Учасники свята – учні 5-6 класів – стали одночасно і глядачами, і виконавцями концертної програми, в формі якої і був проведений святковий захід.

 


Кожен клас підготував номер – тематичний вірш, пісню чи танок. Найбільш яскравими виступами стали пісні “Україна моя”, “Єдність наша сила”, які виконали учні 6-А та 6-Б класів, та танок “Я люблю Україну” у виконанні учнів 5-А класу.

 


Концертні номери оголошували ведучі – учні 6 класу, гуртківці Центру, які між виступами читали уривки віршів, знайомили присутніх з історичними фактами стосовно події, що відзначається, та запропонували до уваги глядачів відео-ролик  “Історичні довідки Акту Злуки”. Фото 5

 


Бурхливі оплески викликали юні танцюристи колективів “Трансденс” та “Angels”, що відкривали та закривали святкову концертну програму. А свято закінчилося піснею “На добро”, яку дружним хором виконали всі учасники заходу.


Чеберячко Л.М., керівник гуртка