Меню

Документи

Участь у Всеукраїнському конкурсі винахідницьких і раціоналізаторських

проектів еколого-натуралістичного напряму
(для вікової категорії від 16 до 23 років включно)


18 - 20 лютого 2020 року у місті Київ на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді пройшов очний етап Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (для вікової категорії від 16 до 23 років включно) (далі-Конкурс).


Метою Конкурсу є всебічна підтримка обдарованої молоді і підготовка її до активної розбудови держави.


Конкурс проходив за підтримки Національної академії наук України, Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством, Державного департаменту інтелектуальної власності Мінекономрозвитку України, Державного підприємства “Український інститут інтелектуальної власності”, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Національного університету “Києво-Могилянська академія”, низки академічних установ НАН України.


До очного туру було допущено 116 учасників. Конкурс включав постерний захист та проходив за наступними категоріями: “Екологічно безпечні технології та прикладна екологія”, “Ресурси енергозбереження”, “Науки про Землю”, “Сільськогосподарське дослідництво та винахідництво”, “Медицина та охорона здоров’я”, “Біологія”, “Фізика”, “Інженерні науки”, “Комп’ютерні науки та штучний інтелект”.


Організатором участі учнівської делегації від Дніпропетровської області у фінальному етапі Конкурсу виступив комунальній заклад освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” (далі - КЗО “ОЕНЦДУМ”) (директор Ю. Ф. Педан).


Від закладів позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму участь у заході взяла команда учнів у складі 6 чоловік, переможців заочного туру з м. Марганця, Павлограду, Дніпровського району, а саме:
- Дзябенко Софія, вихованка комунального закладу “Міський еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді Марганецької міської ради”, з роботою “Інтенсивний спосіб культивування гриба гливи звичайної на різних субстратах” в категорії “Сільськогосподарське дослідництво та винахідництво”;
- Калиста Ангеліна, вихованка комунального позашкільного навчального закладу “Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді” Дніпровської районної ради, з роботою “Вплив типу годівлі на відгодівельні якості курчат-бройлерів” в категорії “Сільськогосподарське дослідництво та винахідництво”.
- Васараб-Кожушна Олександра, вихованка комунального позашкільного навчального закладу “Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді” Дніпровської районної ради, з роботою “Дослідження властивостей конструкційних пластиків, наповнених вторинним поліетиленом” в категорії “Інженерні науки”;
- Пода Дмитро, вихованець комунального позашкільного навчального закладу “Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді” Дніпровської районної ради, з роботою “Порівняння продуктивності сортів бамії української та зарубіжної селекції в умовах північного степу” в категорії “Сільськогосподарське дослідництво та винахідництво”;
- Горбенко Анастасія, вихованка комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних натуралістів” Павлоградської міської ради, з роботою: “Антропоморфізм домашніх тварин”;
- Гвоздкова Ольга, вихованка комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних натуралістів” Павлоградської міської ради, з роботою “Дослідження віктимної поведінки підлітків віком 14-15 років на базі Павлоградської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів № 15” в категорії “Психологія”.


Відповідно до рішення компетентного журі учасники посіли призові місця:
- Васараб-Кожушна Олександра – І місце в категорії “Інженерні науки”;
- Пода Дмитро – ІІІ місце в категорії “Сільськогосподарське дослідництво та винахідництво”;
- Дзябенко Софія – ІІІ місце в категорії “Сільськогосподарське дослідництво та винахідництво”;
- Гвоздкова Ольга, Горбенко Анастасія – фіналісти в категорії “Психологія”;
- Калиста Ангеліна, фіналіст в категорії “Сільськогосподарське дослідництво та винахідництво”.


Переможці Конкурсу були нагороджені дипломами НЕНЦ та подарунками.


Фото додаються.


Керівник делегації: Синичич  Л. І.,
методист комунального позашкільного
навчального закладу “Центр еколого-натуралістичної творчості
 учнівської молоді” Дніпровської районної ради