Знайомимося із світом риб


12.03.2020 р. для юннатів соціальних категорій комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ, директор Педан Ю.Ф.) відбулася безкоштовна екскурсія до навчально-виховного комплексу “Акваріум” Дніпровського національного університету ім. О.Гончара.


Вихованці КЗО “ОЕНЦДУМ” отримали багато цікавої інформації про видовий склад риб різних регіонів світу, територію їх мешкання, сезонні міграції та харчування. Діти наживо побачили акулу, сома, щуку, яка в природі може досягати п’яти метрів, сліпих та неонових рибок, які світяться в темряві, рибок вегетаріанців, познайомилися з біологією піраньї.


Дуже сподобалася розповідь екскурсовода про життя червоновухих черепах та крокодила, довжина якого більше двох метрів. Крім того дітей вразила й сама конфігурація акваріума. Дуже незвичні відчуття виникають у людини, коли заходиш до печери, а над тобою плавають риби.


Юннати були вдячні за таку пізнавальну, цікаву та безкоштовну екскурсію працівникам “Акваріуму” та керівництву Дніпровського національного університету ім. О. Гончара, завдяки яким була здійснена ця незабутня екскурсійна мандрівка.


   

 

 

 


Керівник гуртка Положій Л.В.