Шановні колеги!


Раз на два роки комунальним закладом освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (директор Ю.Ф.Педан) (КЗО “ОЕНЦДУМ”) спільно з комунальним вищим навчальним закладом “Дніпропетровська академія неперервної освіти” Дніпропетровської обласної ради (КВНЗ “ДАНО”) (директор Сиченко В.В.) проводяться курси підвищення кваліфікації для методистів і керівників гуртка еколого-натуралістичного профілю.


В 2020 році курсова перепідготовка методистів та керівників гуртка закладів загальної середньої та позашкільної освіти області за еколого-натуралістичним напрямом планується на жовтень.


Відповідно до профільності курсової підготовки викладачами КВНЗ “ДАНО”та педагогічними працівниками КЗО “ОЕНЦДУМ” слухачам будуть запропоновані лекції, тренінги, екскурсії, практичні заняття різної тематики. Під час навчання слухачами будуть опрацьовані такі модулі: теоретико - педагогічний, спеціально-професійний та діагностико-аналітичний.


Для участі в курсах кожним слухачем готуються курсові роботи відповідно до профілю діяльності, захист яких проходить, як правило, в останній день роботи курсів.


Вимушена ізоляція та карантин, на яких сьогодні перебуває вся країна, є прекрасною нагодою для педагогів зазначених вище категорій, які планують стати слухачами курсів підвищення кваліфікації в поточному році, з користю провести свій вільний час вдома і заздалегідь підготуватися до участі в курсовій перепідготовці.


Вашій увазі пропонується орієнтовна тематика курсових робіт за еколого-натуралістичним напрямом позашкільної освіти та вимоги до їх написання.


В разі виникнення питань отримати довідкову інформацію можна за телефонами (095) 77-97-543, (096) 19-77-593, контактна особа Майборода Інна Олександрівна, заступник директора КЗО “ОЕНЦДУМ”.