Меню

Документи

Звіт
про проведення виховного заходу
“Трагедія Бабиного Яру”


22 вересня 2020 року на базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (директор Ю.Ф.Педан) відбувся виховний захід, присвячений трагедії Бабиного Яру. У заході приймали участь вихованці гуртків, учні 10 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 76” Дніпровської міської ради (директор Сазанська Г.О.).


Метою заходу було поглиблення знань вихованців про трагедію, розкриття змісту та наслідків подій у Бабиному Яру, виховання гордості за тих співвітчизників, які віддали своє життя заради інших, а також донесення до дітей думки, що трагедія в Бабиному Яру – частина історії не лише однієї нації, а й всієї України, всього світу, і борг нашого покоління – зберегти пам’ять про Бабин Яр і передати її наступним поколінням, щоб не повторилися помилки минулого.

 

 


Вихованці ознайомилися з історичними фактами Другої світової війни, яка обернулася для людства низкою жахливих подій, незліченними людськими жертвами, переглянули фотоматеріали, присвячені цим трагічним подіям.

 


Бабин Яр – страшна сторінка в історії всього людства. Понад сто тисяч людей стали жертвами спотвореного світогляду та нелюдської жорстокості. Учасники обговорили причини та наслідки цієї жахливої події, а також дізнались про сміливців, які ризикували власним життям заради спасіння життя інших людей (фото 3).

 

 


На завершення заходу діти висловили свої думки з приводу цієї події, записали на папірцях та оформили інформативну пам’ятну газету, щоб донести всю біль трагедії до інших дітей, які відвідують гуртки.


Усі ми маємо пам’ятати про цей злочин, щоб ніколи знову не допустити його жахливого повторення. Бережімо вічну пам’ять про невинних!


Підготувала                                     керівник гуртка Шпітько Н.С.