Меню

Документи

Звіт про проведення свята
“Всесвітній день захисту тварин”


07 жовтня  2020 року на базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”) (директор Ю.Ф. Педан) проведено свято присвячене Всесвітньому дню захисту тварин. У заході приймали участь вихованці гуртків, учні 4 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 76” Дніпровської міської ради (директор Сазанська Г. О.).


Метою свята було ознайомлення дітей з історією започаткування Всесвітнього дня захисту тварин, значення людини в збереженні тварин, знайомство з представниками Червоної книги України, розповісти дітям про гуманне ставлення до тварин; розвинути навички правильного ставлення та поводження з тваринами, ініціативу та активність, розвинути вміння аналізувати, спостерігати, робити висновки; виховати любов до “братів наших менших”, почуття особистої відповідальності за долю тварин, повагу до вірності, відданості домашніх улюбленців; почуття відповідальності за приручених тварин, розуміння цінності та недоторканості іншого життя.


Учасники заходу обговорили значення виразу “гуманне ставлення”, дізнались про роль кожного у збереженні тварин, обговорили умови існування екзотичних тварин, виробництво натурального хутра, життя тварин в пересувних звіринцях, особливості підгодівлі вуличних тварин. Познайомились з представниками Червоної книги України та причинами їх зникнення. Разом з юннатами узагальнили матеріал про сучасний стан рідкісних і таких, що знаходяться під загрозою зникнення, видів тварин.


Дітей було залучено до гри “Хто що їсть?”, вихованці визначали яку їжу споживають тварини живого куточку та за допомогою наліпок з тваринами вони прикріпляли їх до відповідної картки з їжею.


Наприкінці заходу проводилась “Хвостата” вікторина, в якій діти відгадували тварин за описом хвоста.


Підготувала:
керівник гуртка
Радзіковська Л.О.

 


 

Обговорюємо гуманне ставлення

 


Визначаємо корми для тварин

 


Вивчаємо Червону Книгу України

 


“Хвостата” вікторина