Інформація
про проведення виховного заходу
до Дня вигнання нацистів з території України


28 жовтня щороку відзначається День вигнання нацистів з території України. До цієї пам’ятної дати 22 жовтня 2020 року на базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Педан Ю.Ф) проведено виховний захід до 76 річниці вигнання нацистів з території України за участі вихованців, учнів комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 76” Дніпропетровської міської ради (директор Сазанська Г.О.).


Захід відбувся в екологічній вітальні КЗО “ОЕНЦДУМ” відповідно до рекомендацій Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України щодо карантинних обмежень по запобіганню поширенню коронавірусу COVID-19.


Занурення в історичні події сприяло вихованню патріотизму, любові до України, поваги до національних цінностей українського народу, шанобливого ставлення до людей похилого віку та сучасних захисників.


Діти прослухали інформацію керівника гуртка (Калашникової Н.Д.) про події того часу, переглянули документальні відео про воєнні події, про визволення міст України та Дніпропетровської області, обговорили побачене. Подивились мультфільм про другу світову війну. Ведуча виховного заходу звернула увагу вихованців, що перемога стала можливою завдяки боротьбі проти ворога всіх: і дорослих і дітей, і чоловіків і жінок, а також закликала дітей поважати ветеранів і дітей війни, які зробили своїм подвигом можливість нам всім народитись і жити в цьому світі.


Говорили про сучасних захисників, які сьогодні боронять кордони держави, відстоюють незалежність та територіальну цілісність України. Діти задумались про те, чи кожен здатен пожертвувати власним спокоєм, затишною домівкою, зручним ліжком заради спокою і безпеки громадян своєї Батьківщини, заради суверенітету України.


Підготувала:
Калашникова Н.Д,
завідувач відділу

організаційно-масової роботи

 


Вступне слово до учасників заходу

 


Перегляд документального відео

 


Обговорення