Меню

Документи

“Ти пам’ятаєш, як все починалося...”
під такою назвою педагоги ЦЕНТУМ провели кіно-лекторій,

присвячений 95-річчю юннатівського руху в Україні

 

 


09 жовтня в КЗ “Обухівський НВК №2” Дніпровського району відбувся захід, присвячений 95-річчю юннатівського руху в Україні. Кіно-лекторій під назвою “Ти пам’ятаєш, як все починалося” провела культорганізатор КПНЗ “Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді” Дніпровської районної ради Олена Аулова. Його глядачами та учасниками стали учні 5-го, 6-го та 7-го класів навчального закладу.


В першій половині заходу ведуча ознайомила учнів з деякими цікавими фактами з історії юннатів України та Дніпропетровської області, розповіла про славетних земляків, що стояли біля витоків юннатівського руху в регіоні, ілюструючи розповідь історичним фотоматеріалом. Учні почули про видатні юннатівські досягнення, про зміну напрямів в юннатівському русі різних десятиріч.


В ході бесіди діти звернули увагу на відмінність напрямів в діяльності сучасних та перших юннатівських гуртків 20-30 років, яка була майже повністю підпорядкована потребам сільського господарства та спрямована на активну допомогу колгоспам. Учнів здивували вражаючи числа та інші свідоцтва масштабів того величезного вкладу, який юні натуралісти внесли в розвиток сільськогосподарського виробництва країни.


В наступні 20 хвилин відбувся перегляд відеофільму “Де живе природа, творчість та любов”, знятого гуртківцями ЦЕНТУМ, учнями КЗ “Горянівський НВК” до 95 вище зазначеної річниці. Фільм розповідає про історію та сьогодення районного Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, який в жовтні минулого року відзначив своє 30-річчя. Відео стрічка, що була представлена на Всеукраїнському фестивалі юнацького відеофільму “В об’єктиві натураліста” принесла його авторам перемогу в обласному етапі фестивалю.


Після перегляду відбулося нетривале обговорення та обмін вражень щодо почутого та побаченого. Наприкінці заходу його учасники висловили бажання дізнатися ще більше цікавого та нового про історію руху, який ось вже 95 років об’єднує юннатів різних поколінь.


Олена Аулова, культорганізатор ЦЕНТУМ