Інформація
про проведення обласного семінару
для директорів міських та районних

закладів позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму


03 лютого 2021 року відбувся он-лайн обласний семінар “Основні орієнтири діяльності закладів позашкільної освіти в умовах становлення інформаційного суспільства” для директорів міських та районних закладів позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму. Захід проводився дистанційно з використанням платформи Zoom. Модератором заходу виступав комунальний заклад освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Педан Ю.Ф.).


Із вступним словом виступив директор КЗО “ОЕНЦДУМ”, Педан Ю.Ф., привітав учасників семінару та ознайомив з планом роботи (фото 2). Далі про проблеми та перспективи розвитку закладів позашкільної освіти у контексті суспільних змін в умовах становлення інформаційного суспільства говорили директори міських та районних закладів позашкільної освіти. Обговорили проблеми закриття та злиття закладів в контексті процесів децентралізації, створення нових інформаційних платформ та їх функціонування. Ділились досвідом роботи в період карантинних обмежень та локдауну.


Про проблеми становлення інформаційного суспільства та шляхи їх вирішення говорила заступник директора КЗО “ОЕНЦДУМ” з виховної роботи, Крикун Г.В. (фото 3) В останньому блоці виступали методисти КЗО “ОЕНЦДУМ” та завідуючі відділами. Калашнікова Н.Д. ознайомила учасників семінару з результатами проведення конкурсів “На кращого юного майстра народних ремесел” та “В об’єктиві натураліста” (фото 4). Іванус А.В. говорила про організаційно-методичні засади роботи за напрямком сільське господарство, квітникарство та озеленення на перше півріччя 2021 року (фото 5); Кондратьєва Т.В. розповіла про організацію роботи з талановитою молоддю в умовах становлення інформаційного суспільства в контексті діяльності обласної Природничої школи (фото 6). Завідуючий відділом екології, Григор’єв Д.В. ознайомив присутніх з плануванням заходів екологічного напряму на перше півріччя 2021 року.


Завершився семінар виступом директора КЗО “ОЕНЦДУМ”, Педана Ю.Ф., з анонсуванням обласних та всеукраїнських заходів на рік наступний.


Учасники семінару плідно поспілкувались, обговорили проблеми і надбання карантину, познайомились з планами роботи на наступний рік. Сподіваємось на подальші зустрічі в очному форматі.


Фотографії розміщені за посиланням:
https://drive.google.com/drive/folders/1niqgn5wU4zv1IpprOnN-OZkSSRef1WTZ?usp=sharing


Підготувала
заст. директора
КЗО “ОЕНЦДУМ”                                                                                                              Крикун Г.В.