Меню

Документи

Звіт-інформація про проведення заходів,
присвячених 35-річчю Чорнобильської катастрофи
КПНЗ “Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді”

Обухівської селищної ради, Дніпровського району

 


26-го та 27 квітня 2021 року з нагоди 35-ї роковини Чорнобильської катастрофи педагогічні працівники КПНЗ “Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді” Обухівської селищної ради, Дніпровського району провели низку тематичних освітньо-виховних заходів.

 26 квітня в КЗ “Обухівський ЗЗСО №2” за підтримки адміністрації та педагогічного колективу освітнього закладу був проведений інформаційно-просвітницький кінолекторій “Чорнобильська катастрофа: історія про трагедію, яка назавжди закарбувалася в пам’яті”.

 


Присутні на заході учні 8 класу відтворили історію подій за допомогою перегляду низки тематичних відео-сюжетів: короткої історії Чорнобильської трагедії; спогадів працівників станції та ліквідаторів – свідків моменту вибуху та пожежників, які зуміли запобігти значно потужнішому та страшному ядерному вибуху; хронікальних кадрів евакуації мешканців міста Прип’ять.

 


Учні подивилися сюжети про Прип’ять, порівнявши “місто майбутнього”, яким воно було до вибуху на ЧАЕС, і “місто – привід”, яким стала Прип’ять після сумнозвісних подій. Наприкінці кінолекторію до уваги учнів були представлені сюжети про життя тварин в 30-ти кілометровій зоні відчуження, яка набула статусу заповідника. В перервах між відео-сюжетами учні задавали питання, слухали уточнення, додаткові дані та емоційні оцінки подій ведучої заходу.  

 


Учні також відвідали тематичну виставку “Чорнобиль: біль, скорбота, пам’ять”, яка проходила в шкільній бібліотеці,

 


та прийняли участь в конкурсі малюнка “Чорнобильське відлуння”, присвяченого роковинам однієї з найстрашніших трагедій в історії людства. Одна з найактивніших організаторів виставки та конкурсу – курівник гуртка КПНЗ “ЦЕНТУМ” Тороп Оксана Валеріївна.

 


27 квітня ще один захід з патріотичного виховання, присвячений 35-й річниці Чорнобильської катастрофи, пройшов в КЗ “Горянівський ЗЗСО”. Його також провела культорганізатор Центру при сприянні педагогів освітнього закладу.

 


Тематичну годину спілкування під назвою “День, який назавжди змінив Світ” відвідали учні 6-го, 7-го і 8-го класу Горянівського ЗЗСО –  слухали, передивлялись відео сюжети, ділилися своїми знаннями та враженнями щодо трагічної події 35-річної давнини.

 


В КЗ “Горянівський ЗЗСО” пройшов конкурс малюнка “Чорнобиль очима дітей”, в якому учні художніми засобами відобразили своє відчуття та бачення Чорнобильської трагедії. Конкурс організувала та провела керівник гуртка КПНЗ “ЦЕНТУМ” Обухівської селищної ради Хуторна Тетяна Сергіївна.

 


На протязі тижня напередодні скорботної дати на території Екологічного центру була організована виставка дитячого малюнку “Чорнобиль. Біль Землі”. Творчі роботи для експозиції надали гуртківці Центру та учні шкіл громади.  


Аулова О.А., культорганізатор КПНЗ “ЦЕНТУМ”
Обухівської селищної ради Дніпровського району