Меню

Документи

Інформація про проведені заходи до Дня пам’яті та примирення,
Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні


У травні людство відзначає День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. До цих дат в комунальному закладі освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Педан Ю.Ф.) проводились наступні заходи:


1. Організація та оновлення тематичних фотовиставок (інформаційні стенди та кабінети КЗО “ОЕНЦДУМ”).


2. Майстер класи по виготовленню з паперу та тканини червоних маків – всесвітнього символу пам’яті про жертви Другої світової війни. Зважаючи на епідеміологічну ситуацію в країні, вихованці закладу могли долучитись до майстер класу в мережі Facebоok та переглянути посилання на сайті закладу.


3. Проведення виховних бесід з гуртківцями, підготовка текстових матеріалів до Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні на сайті закладу, розповсюдження інформації в групах Viber та в соцмережах серед гуртківців.


4. Приведення до ладу меморіалів та пам’ятних знаків, впорядкування території (пам’ятник загиблому екіпажу бронепотягу біля станції Дніпро-Лоцманська). По завершенню робіт були покладені квіти та учасники вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих.


5. Покладання квітів до монументу Вічної Слави, споруд меморіального комплексу на Соборній площі міста та до могил загиблим у Другій світовій війні.


Усвідомлення подій тих далеких років через призму участі у масових заходах патріотичного спрямування спонукає молодь до переосмислення подій сучасності, викликає почуття національної гідності за свій народ та країну, сприяє формуванню громадянської свідомості. Карантинні обмеження внесли свої корективи, заходи проводились з дотриманням чинного законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом  SARS-CoV-2, але змогли донести до серця кожного вихованця переживання та тривогу за долю країни і воїнів, як минулих років, так і сучасних, які боронять Україну сьогодні на сході України.


Фото за посиланням:
https://drive.google.com/drive/folders/163wMGmXiS5k-Zr-p2vJqqzqhm3N7-P7_?usp=sharing


Підготувала
заступник директора з виховної роботи
КЗО “ОЕНЦДУМ”                                                                                                                  Крикун Г.В.