Меню

Документи

Інформація про проведення заходів,
присвячених відзначенню Дня Європи
у Дніпропетровській області у 2021 році


Щороку у третю суботу травня Україна відзначає День Європи. День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. Для українців – це особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура.


Цього року святкування Дня Європи в Україні припадає на 15 травня. Це вже 19-й День Європи, який відзначатиме Україна.


Протягом тижня (з 11 по 14 травня 2021 року) в комунальному закладі освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Педан Ю.Ф.) проводились виховні бесіди в гуртках, на яких вихованці дізнавались про склад Євросоюзу, європейські цінності, прапори та столиці держав Європи. Діти ознайомлені з шістьма базовими цінностями Європейського Союзу: повага до людської гідності, свобода, демократія, рівність, верховенство права, повага до прав людини (дитини).


Проведено конкурс малюнку на асфальті “Європа в моєму серці”, в якому взяли участь вихованці гуртків зоологічного та ботанічного напряму молодшого та середнього шкільного віку.


Працівниками закладу оновлено інформаційні стенди в кабінетах та коридорах закладу з метою підвищення обізнаності дітей з перевагами інтеграції України до Європейського Союзу та продемонструвати втілення базових цінностей ЄС на прикладах щоденного життя українців.


Організовано фотовиставку “Україна на карті Європи”. Яскраві фото демонструють унікальні архітектурні та природничі перлини України – України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.


Фото за посиланням:
https://drive.google.com/drive/folders/1Fy7xREKM47s04ltNAjprCwGbFLwPhxYf?usp=sharing


Підготувала:
заступник з виховної роботи    
КЗО “ОЕНЦДУМ”                                                                                  Крикун Г.В.