Меню

Документи

Участь у Всеукраїнському зборі лідерів
Дитячого екологічного парламенту


З 05 по 08 липня 2021 року вихованці комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних натуралістів” м. Павлограда (далі КПНЗ “СЮН” м. Павлограда, директор Кириченко К.Б.) представляли Дніпропетровську область на Всеукраїнському зборі лідерів Дитячого екологічного парламенту (далі – ДЕП), що проходив на базі Всеукраїнського профільного табору “Юннат” (м. Київ), організатором якого є Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України (далі – НЕНЦ, директор – Вербицький В.В.).


Організатором участі команди у даному заході виступив комунальний заклад освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (директор Ю.Ф. Педан).


До складу делегації увійшли вихованці гуртка “Загальна біологія” КПНЗ СЮН м. Павлограда: Плошенко Єлизавета, Завгородня Діана, Горбенко Анастасія, Мамотенко Валерія та Мамотенко Вікторія; керівник делегації – Мамотенко Юлія Олександрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи КПНЗ СЮН м. Павлограда.


Юні парламентарі побували на феєричному хімічному реактив-шоу від Музею популярної науки і техніки “Експериментаніум”, взяли участь у роботі круглого столу, під час якого презентували природоохоронну діяльність закладу, відвідали Національний музей історії України, взяли участь в майстер-класі з мистецтва фотографії. Також вихованці гуртка “Загальна біологія” взяли участь у юннатівському квесті “Юні екологи”, на якому пригадали екологічні проблеми в Україні та світі.


Незабутні враження залишились у вихованців від вечірніх екскурсій Києвом, вони відвідали: Майдан Незалежності, Софіївську площу, Андріївський узвіз, Річковий вокзал, фунікулер, Контрактову площу, колесо огляду тощо.


Також зацікавила “Дивовижна подорож в країну Юннатію” – підводне царство акваріумів, грація тварин – мешканців тераріумів, екзотичні рослини Зимового саду, Музей Хліба та цікаві жителі куточку живої природи.


За високі результати та екологічно-свідому життєву позицію і участь у Всеукраїнському зборі юних лідерів ДЕП члени делегації нагороджені грамотами НЕНЦ.


Фотозвіт за посиланням:
https://drive.google.com/drive/folders/1HrXlU5NXTLU40FSfT2pfRuTF-m7lb8pK?usp=sharing


Підготувала: Мамотенко Юлія, заступник директора з навчально-виховної роботи КПНЗ “СЮН” м. Павлограда