Меню

Документи

Участь юннатів комунального закладу
“Міський еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді”

Марганецької міської ради
у Всеукраїнському фестивалі патріотичних дій в Києві


З 12 по 15 липня 2021 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді МОН України пройшов Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій, присвячений 30-й річниці Незалежності України.


За сприянням комунального закладу освіти “Обласний еколого- натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (директор Ю.Ф. Педан) Дніпропетровську область представляла команда юннатів комунального закладу “Міський еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Марганецької міської ради (далі - КЗ ”МЕНЦДУМ”), активних учасників заходів патріотичного спрямування, а саме:
- Терещенко Роман, гурток “Основи екологічної науково-дослідницької дяльності”;
- Головченко Вікторія, гурток “Основи хімічної науково-дослідницької діяльності”;
- Володькин Данііл, гурток “Неорганічна хімія“;
- Копаниця Ярослав, гурток “Неорганічна хімія”;
-  Ячменьова Катерина, гурток “Загальна біологія”.


Керівник команди – Панченко Світлана Вікторівна, культорганізатор, керівник гуртків КЗ ”МЕНЦДУМ”.


Для учасників Фестивалю була підготовлена змістовна програма. Команда юннатів м. Марганець представила здобутки у сфері національно-патріотичної діяльності – презентувала роботу Музею Хліба. Діти відвідали історичні місця столиці, зустрілись з відомими волонтерами, взяли участь у наукових квестах, майтер-класах. Родзинкою вечора першого дня стала цікава шоу-програма “Хімічний квест” від музею сучасної науки і техніки “Експериментаріум”.


Згідно з програмою заходу були проведені майстер-класи з мистецтва та з традиційного ужиткового мистецтва. Діти писали листи, плели сітки для наших воїнів та познайомилися з навчальними кабінетами Національного еколого-натуралістичного центру.


Учасники Фестивалю побували у Національному музеї історії України, а також відвідали дитячий кінотеатр “Кадр”.


За активну громадянську і життєву позицію, досягнення у сфері патріотичної роботи, оригінальне та креативне висвітлення національно-патріотичної діяльності учасники Фестивалю отримали почесне ІІ місце та були нагороджені грамотами і подарунками. Керівник команди Панченко Світлана Вікторівна отримала Подяку за підготовку команд до участі у Всеукраїнському фестивалі патріотичних дій, громадянську позицію і високі досягнення у сфері патріотичного виховання учнівської молоді.


Фотозвіт за посиланням:
https://drive.google.com/drive/folders/17HvHvLNIyDdkBt-D5vcr9Cf97n5TyJLA?usp=sharing


Керівник делегації                                                             Панченко  Світлана,
культорганізатор,            
керівник гуртків  КЗ ”МЕНЦДУМ”