Меню

Документи

Звіт
про проведення педагогічної наради “День відкритих дверей”
на базі КЗО “ОЕНЦДУМ”


07 вересня 2021 року в комунальному закладі освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”) (директор Ю.Ф.Педан) пройшла педагогічна нарада за темою “Формування дослідницьких компетенцій учнів у різних видах діяльності: здобутки, перспективи, планування”.


Виступив директор КЗО “ОЕНЦДУМ”, озвучив основні тези роботи обласної серпневої науково-практичної конференції “Освіта Дніпрпетровщини 30: вектори якості та успіху”. Наголосив на питаннях підготовки кадрів, необхідності вакцинації, питаннях створення опорних закладів, проблемах та здобутках позашкільної освіти Дніпропетровщини.


Педагогічні працівники КЗО “ОЕНЦДУМ” прослухали Майбороду І.О., заступника директора з навчальної роботи КЗО “ОЕНЦДУМ”, яка розповіла про участь та основні питання Всеукраїнської серпневої науково-практичної конференції “Сучасні тенденції підвищення якості освіти”.


Крикун Г.В., заступник директора з виховної роботи, ознайомила присутніх з принципами академічної доброчесності, необхідну складову при формуванні внутрішньої системи забезпечення якості освіти, виступила з доповіддю “Самоефективність та умови її розгортання у дослідницькій діяльності”. Обговорили здобутки та досягнення юннатів закладу в дослідницькій роботі, особливості формування дослідницьких компетенцій та само ефективної особистості вихованця, перспективи та планування дослідницьких робіт на новий навчальний рік. Було проведено нагородження кращих педагогічних працівників закладу за підсумками навчального року.


Підготувала:
Заст. директора КЗО “ОЕНЦДУМ”                Галина КРИКУН

 


Доповідь Майбороди І.О. про результати роботи Всеукраїнської серпневої

науково-практичної конференції “Сучасні тенденції підвищення якості освіти”

 


Нагородження Положій Л.В.

 


Нагородження Стасенко А.В.