Меню

Документи

Звіт
про участь у Всеукраїнському конкурсі з флористики та фітодизайну


З 05 по 07 жовтня 2021 року в Національному еколого-натуралістичному центрі дітей та учнівської молоді, до 30-річчя Незалежності України, проводився Всеукраїнський конкурс з флористики та фітодизайну. Щорічно юннати комунального закладу освіти “Обласний еколого–натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (директор Педан Ю.Ф.), вихованці гуртка “Флористика” (керівник гуртка Положій Л. В.) беруть участь у цьому конкурсі.


Команда флористів у складі: Шевчук Маргарити, Лук’яненко Єви, Ганічевої Аліни та Овчаренко Вероніки, посіли ІІ місце з композицією: “Хай в Серці кожної дитини живе Любов до України”


На фото відображені етапи створення композиції (креслення проекту, створення гірлянд, заповнення килима рослинами, кінцевий результат та захист роботи (Фото 1-7).


На фоні прапора діти виложили сплетену гірлянду (з чорнобривців, жита, пшениці та шавлії) у вигляді серця. А в середині серця – цифра 30, де нуль – в вигляді квітки з орнаментом герба міста Дніпро, нашої маленької Батьківщини.


Фотографії за посиланням:
https://drive.google.com/drive/folders/1RgmhhapPavEbgxaSfhtYnu6jbJLlKots?usp=sharing


Керівник гуртка                                                              Лідія Положій