Меню

Документи

Звіт
про відзначення дня Гідності і Свободи
в комунальному закладі освіти “Обласний еколого-натуралістичний

центр дітей та учнівської молоді”


Комунальним закладом освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Юрій Педан) з 15 по 21 листопада 2021 року проводились інформаційно-просвітницькі заходи до Дня Гідності і Свободи. У заходах брали участь вихованці гуртків КЗО “ОЕНЦДУМ”.


В гуртках проведено бесіди до Дня Гідності і Свободи. Вихованці пригадали події новітньої історії, обговорили причини, які спонукали українців боронити свою гідність та свободу. Дізнались, що цей день, 21 листопада, було встановлено “з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…”. Згадали тих, хто загинув під час Революції Гідності 2013-2014 року, полеглих за незалежність і свободу України.


Керівники гуртків оформили фотовиставки в кабінетах та коридорах закладу. Проведено інформування дописувачів сторінки “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” в соціальній мережі Facebook та на сайті закладу.


Пам’ятаймо. Будьмо гідні. Трансформація суспільства відбувається невпинно. Буде вона позитивною чи негативною залежить від тебе. Почни з себе. Саме ти, твій спосіб життя та мислення, відіграють ключову роль у формуванні новітньої історії України.


Фотоматеріали за посиланням:
https://drive.google.com/drive/folders/1QfQPpXtUuOukecarnSmNmANHzivU4gYE?usp=sharing


Підготувала
Заступник директора КЗО “ОЕНЦДУМ”                Галина КРИКУН