Меню

Документи

Звіт
про проведення виховного заходу
присвяченого Дню Збройних сил України


06 грудня 2021 р. на базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” (далі КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Юрій Педан) відбувся захід, присвячений Дню Збройних сил України.


Свято підготувала керівник гуртка Ольга Лапіна На заході були присутні вихованці гуртків КЗО “ОЕНЦДУМ”, учні комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа №76 ” (директор Ганна Сазанська).


Метою заходу було:
- Ознайомити юннатів з історичними подіями народження армії України.
- З’ясувати з яких підрозділів складаються Збройні сили України.  
- Продовжувати виховувати в учнях громадські якості особистості: патріотизм, самосвідомість.
- Виховувати почуття любові та гордості до Батьківщини.
- Закріплювати поняття того, що обов’язок кожного громадянина - берегти і зміцнювати рідну державу, з оптимізмом дивитись у майбутнє.


В ході заходу юннати ознайомились з виставкою, присвяченою Дню Збройних сил України (фото 1, 2, 3), дізналися про історію створення та структуру армії України. Діти переглянули фільм про збройні сили України.


Здобувачі освіти обговорили, якості, якими має бути наділена людина, щоб гідно представляти свою державу на світовій арені та захищати її. Хоробрість, спритність, відданість, спостережливість та інші якості були названі гуртківцями. Вихованці задумались про те, чи зможуть гідно боронити державу, коли настане час.


Був проведений “Курс молодого бійця”. Діти мали “прожити” один день армійського життя, який складався з різних конкурсів та завдань на спритність, спостережливість та уважність, наприклад “Сніданок” (фото 4, 5) (розділити насіння гороху та квасолі) та фізична підготовка (фото 6, 7).


Далі юннати малювали військову техніку, демонструючи знання різноманітної зброї та підрозділів збройних сил України (фото 8, 9).


Захід відбувся в оптимістично-патріотичному настрої (фото 10).


Фото за посиланням:
https://drive.google.com/drive/folders/1VVpabgg6tgOzcxZM6sK8AdszsGyowxTy?usp=sharing


Підготувала
керівник гуртка КЗО “ОЕНЦДУМ”                                        Лапіна Ольга