Меню

Документи

Звіт
про проведення заходу “Вшанування учасників ліквідації

наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції”


09 грудня 2021 року на базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Ю.Ф. Педан), проведено захід “Вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції”. У заході брали участь вихованці гуртка “Юні квітникарі” КЗО “ОЕНЦДУМ”, учні комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа №76” Дніпровської міської ради (директор Сазанська Г.О.).


Метою заходу було розширення та закріплення знань щодо аварії на Чорнобильській АЕС; розвиток навичок самоаналізу, виховання любові до Батьківщини, гордості за її людей та бажання бути корисним своїй державі.


Юннати дізналися про події, які відбулися в Чорнобилі 30 років тому, дізнались нові факти про Чорнобильську трагедію, визначились з тим, хто такі ліквідатори, говорили про їх мужність, відвагу, героїзм і самовіддачу. Дітей вразили наслідки вибуху, екологічна загроза, яка виникла в світі і те, як аварія вплинула на навколишнє середовище.


Вихованці розглянули карту, намалювали свічки пам’яті та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблим ліквідаторам.


Наша повага і шана – тим, хто щодня бореться зі страшними хворобами, викликаними цією катастрофою. Кожен з нас відповідає за себе і своє майбутнє, за події, які розгортаються навколо. Саме тому потрібно добре вчитися, бути відповідальними і добросовісно виконувати свої обов’язки, щоб стати свідомим громадянином України, який в будь-який час готовий боронити її та навіть віддати життя, заради кращого майбутнього країни та людства.


Фотоматеріали за посиланням:
https://drive.google.com/drive/folders/1EqQnwi9oEhz5him4dNTomKfeAT-2NdL3?usp=sharing


Підготувала керівник гуртка КЗО“ОЕНЦДУМ”                        Лідія ПОЛОЖІЙ