Меню

Документи

Звіт
про проведення відкритого заняття
за темою: “Різноманітність троянд, їх використання в озелененні”


16 грудня 2021 р. на базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” (далі КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Юрій Педан) відбулось відкрите заняття гуртка “Юні квітникарі” за темою: “Різноманітність троянд, їх використання в озелененні” (керівник Світлана Бєлоха).


Метою заняття було: ознайомлення дітей з різноманітністими сортами та видами троянд та їх використанням в озелененні, виховання любові до прекрасного, бережливого ставлення до природи, гордості за свій край.


Вихованці ознайомились з загальним виглядом рослини троянди (стебло, листя, квітка, плід) та порівняли її з шипшиною (фото 1).


Діти дізнались про сучасні види троянд, головні якості ремонтантних троянд. Педагог запропонував вихованцям гру, де властивості були написані на пелюстках (фото 2), діти прочитали їх та запам’ятали. Згадали, що у ботанічному саду Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара  ростуть 140 різновидів троянд.


Вихованці дізнались про те, де можна вирощувати троянди, які необхідно створювати умови для зростання.


Обговорили використання троянд: у кулінарії, медицині, парфумерії, декоруванні, косметиці та флористиці. Діти познайомились з косметичними препаратами (крем, олія)  з додаванням троянди, відчули аромат (фото 3,4).


Діти на занятті пограли в руханку (фото 8), та на завершення створили поробку “Букет троянд”. Вихованці отримали заготовки з паперу, та за допомогою клею створили паперовий букет (фото 5,6,7).


Фотозвіт за посиланням:
https://drive.google.com/drive/folders/12r9G8PfO6pBnJqN0GR6N13zW9wEut9Aa?usp=sharing


Підготувала керівник гуртка
КЗО“ОЕНЦДУМ”
Світлана БЄЛОХА